V posledních dnech se dostal server The Information ke spoustě informací o chystaných iPhonech a jednou z nich je změna vydávacího plánu pro telefony Apple.
Po více než 10 letech nás má čekat změny, kdy dostaneme na podzim pouze nejdražší modely a na jaře další roku přijde na řadu základní iPhone, tenký Air či nejlevnější E.
Od roku 2013 je jednou z mála jistot na tomto světě datum představení nových iPhonů. Vzhledem k neočekávaným problémům se občas lehce posunuje, avšak už přes 10 let je každý rok jisté, že vlajkové iPhony se představí v září. To se však má dle zdrojů serveru The Information od příštího roku změnit a letošek tak má být posledním tradičním ročníkem pro vydávání čtyř iPhonů na podzim.
Podle nových zpráv má Apple rozdělit vydávání svých telefonů na dvě části. Nejlepší a nejdražší iPhony Pro mají přijít jako obvykle na podzim, avšak základní iPhone a tenký iPhone Air mají následovat až na jaře dalšího roku. Rozdělit obvyklou čtveřice se může zdát jako zvláštní krok, ale dává to smysl při pohledu na plány Applu na rozšíření portfolia svých telefonů v budoucnu.
V roce 2026 nebo 2027 má přijít konečně první ohebný iPhone, jenž by se mohl tedy představit společně s Pro modely na podzim na “prémiové konferenci”. Oproti tomu na jaře můžeme čekat něco jako “budget konferenci”, kdy se má ukázat kupříkladu nový iPhone 18e, iPhone 18 a tím nejlepším bude tenký iPhone 18 Air. Každého půl roku bychom tak dostali tři nové iPhony a stabilnější přísun novinek by mohl Applu také zaručit stabilnější příjmy, jelikož by dostaly pokaždé určité modely více prostoru v marketingu na půl roku. Dává to smysl, ale zatím nikdo jiný tak velkou změnu pro Apple neprezentoval, takže nic neberme s jistotou.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Nastavení cookies: Aby web fungoval, tak jak ho znáte
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.