Známý leaker vyvrací zprávy o vylepšeném Exynosu 990 Máme se vzdát iluzí

31.07.2020 12:00 / od Michal Šrajer
  • @UniverseIce vyvrácí nedávné informace o vylepšené verzi procesoru Exynos 990 v Galaxy Note 20.
  • Podle něj nás žádná zázračná optimalizace nečeká a měli bychom upřít zrak možná spíše na Exynos1000.

Před pár dny jsme se dozvěděli, že Exynos 990 v telefonech řady Galaxy Note 20 mát být jakousi vylepšenou verzí. Samsung měl zapracovat na softwaru a optimalizaci do takové míry, že měl být telefon s Exynosem silnější jak verze se Snapdragonem 865+. To znělo samozřejmě podezřele vzhledem ke všem předchozím únikům nebo kupříkladu faktu, že v domovské Jižní Koreji měl mít Note opět Snapdragon. Nemluvě o tom, že přišla informace z poměrně neověřeného zdroje.

Všechna tato podezření dnes potvrzuje známý @UniverseIce, který by se dal označit za dvorního leakera Samsungu. Právě on má patrně nejlepší historii, co se přesnosti uniklých informací ohledně telefonů jihokorejského výrobce týče. A právě @UniverseIce má pro všechny, kteří začali doufat v úžasný Note 20 prostou zprávu: “Vzdejte se iluzí”.

Podle něj je potvrzeno, že Exynos verze Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra budou mít Exynos 990, který se nijak neliší od Exynosu 990 v Galaxy S20. Žádná zázračná optimalizace nás nečeká a potrzují to i screenshoty porovnávající neoznámený Note 20 a S20+. “Musíte si připustit fakta a možná se těšit raději na Exynos1000 příští rok.” Tak to vidíte, fanoušci by měli přestat doufat, že se situace z ničeho nic tak rychle obrátí. Doufejme však, že Samsung na svých procesorech do příštího roku zapracuje, nebo už konečně přejde globálně na Snapdragon.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • cellbreaker-31. červenec 2020

    Na nový Snapdragon v Samsungu globálně nevsadím ani zlámanou grešli. To spíš na nějaký ten jejich hybrid s AMD grafikou nebo a to by bylo úplně nejlepší na ten zatím bájný SuperARM od AMD (Lisa Su RULEZ - mimochodem absolutně jedničkové video Michale DÍKY MOC :)

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.