Známe první telefon na světě se Snapdragonem 865. Je to luxusní kousek s hodinami na zádech Cenu zatím neznáme

21.10.2019 12:08 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Příští rok bude patřit vlajkovým modelům s procesorem Qualcomm Snapdragon 865, tedy nástupcem 855.
  • Dokonce už jedna čínská společnost oznámila, že ve svém telefonu tento procesor využije. Nebude to ale jen tak ledajaký telefon.

Společnost Qualcomm samozřejmě pracuje na nejnovějším mobilním procesoru Snapdragon 865, který se stane srdce nejnovějších vlajkových telefonů příštího roku. Procesor má být ve dvou verzích - klasické a potom s 5G modemem. 

Zavedení výrobci mobilních telefonů ani moc neoznamují, že by do svých vlajkových modelů dávali ten nejlepší procesor od Qualcommu. Už se to bere jako samozřejmost a není třeba takovou věc oznamovat. Nicméně jsou zde i výrobci, kteří nejsou nijak zvlášť známí (alespoň ne v Evropě) a kteří se samozřejmě chtějí pochlubit. Takovým je právě čínský výrobce 8848 (ano, je to opravdu název).

Společnost 8848 představí celkem dva nové modely - M5 a Titanium M6 5G. Jak název napovídá, tak pouze model M6 bude podporovat 5G sítě. Dále bude mít 6,01" AMOLED displej, 12 GB RAM a až 1 TB vnitřního úložiště. Fotoaparát má mít telefon 64 Mpx, ale nenechte se zmást tím velkým modulem, tak velkou čočku fotoaparát nemá. To je pouze druhý displej, kde je ciferník hodin a případné notifikace. Telefon popravdě vypadá jako modely od již zkrachovalého výrobce Vertu. Luxusní vzhled, kůže, zlato a drahé kameny kolem druhého kulatého displeje. Prostě prémiový výrobek.

Ještě prémiovější bude ale jiná věc. Ředitel společnost 8848 se při představení telefonu vyjádřil, že v zařízení nebude žádný Google asistent, protože je strašně neosobní. Namísto toho budou mít majitelé telefonu k dispozici "živého" asistenta, respektive běžného člověka, který majiteli zařízení poradí. To je celkem zajímavá věc a můžete se tím chvástat před přáteli. Je to ale opravdu tak dobrý nápad? Chcete říkat reálnému člověku to, co hledáte, co potřebujete? Přece jen, u klasického asistenta je to více anonymní. Někomu to ale může vyhovovat.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.