Známe datum představení PlayStationu 5 od Sony Listopad je ten měsíc

01.09.2020 05:00 / od Honza Nuc
foto:  Sony
  • Japonská společnost Sony by měla představit novou herní konzoli PlayStation 5 už letos v listopadu tak, aby se k hráčům dostala už na Vánoce.
  • Po předchozích spekulacích konečně dostáváme přesnější informace o tom, v jaký den by Sony mělo konzoli představit.

Zdroj z pocházející z řady obchodníků se pro server Videogames Chronicle vyjádřil v tom smyslu, že společnost Sony si zarezervovala týdenní marketingovou podporu, která má začít 13. listopadu 2020. To s velkou pravděpodobností znamená, že právě 13. listopadu Sony představí novou konzoli PlayStationu 5 a samotní obchodníci ve stejném termínu spustí velkou marketingovou kampaň tak, aby o PS5 každý věděl i v jejich internetových obchodech. 

Sony předpokládá vysoký zájem o novou konzoli a dokonce společnost navýšila výrobu. Zatímco původně bylo v plánu vyrobit zhruba pět milionů kusů PlayStationu 5, Sony nakonec má v plánu vyrobit až 10 milionů kusů. Důležité ale je, že v letošním roce bude pouze omezená nabídka konzole a rozhodně se nedostane na všechny. Podle interních informací dostanou (minimálně čeští obchodníci) letos obchody jen omezený počet kusů a další zásilka dorazí pravděpodobně až v příštím roce. Pokud tedy máte o novou konzoli zájem, sledujte obchody a konzoli si co nejrychleji předobjednejte.

PlayStation 5 by měl na trh dorazit společně s novými herními tituly. Vyjít mají hry jako Call of Duty: Black Ops Cold War, Cyberpunk 2077 nebo Assassin's Creed: Valhalla. O několik dní před představením konzole pak vyjde hra Desitny 2: Beyong Light. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.