Známe české ceny Galaxy A51 a Galaxy A71 i kdy se budou prodávat Všechny ucelené informace

03.01.2020 13:48 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Samsung konečně představil dva nové telefony z řady Galaxy A s označením A51 a A71.
  • Cenovka levnějšího zařízení bude 9 499 korun, zatímco vyšší model Samsung nabídne za 11 999 korun.

Samsung Galaxy A51 má procesor Exynos 9611 v kombinaci s 6 GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm. Design telefonu odráží směr, kterým se Samsung očividně v roce 2020 hodlá vydat. Displej o velikosti 6,5" s Full HD+ rozlišením a Super Amoled panelem tak má průstřel uprostřed horní strany, ve kterém se ukrývá 32Mpx objektiv přední kamery. V panelu nechybí ani čtečka otisků prstů.

Co se týče zad, máme zde už nový obdélníkový modul fotoaparátu, jež nechal Samsung umístit vertikálně. V modulu najdeme 48Mpx objektiv, dále širokohúhlý 12 Mpx objektiv, 5 Mpx makro objektiv a 5 Mpx senzor pro měření hloubky ostrosti. Fotky by tedy nemusely být špatné, ale uvidíme, jak si telefon reálně povede.

Uvnitř telefonu nalezneme ještě 4000 mAh baterii s podporou 15W nabíjení. Jinak bude samozřejmě k dispozici nejnovější Android 10 s nadstavbou One UI 2.0. Samsung Galaxy A51 bude dostupný na konci ledna v černé, bílé a modré barvě za 9 499 korun.

Galaxy A71: Stejný design, vyšší cena

Dalším zařízením, které Samsung začne prodávat (tentokrát v únoru), bude Galaxy A71 s 6,7" AMOLED displejem a opět průstřelem uprostřed horní strany a 32Mpx kamerkou. Na zádech nalezneme stejný obdélníkový modul fotoaparátu jako u Galaxy A51. V modulu ale tentokrát bude hlavní 64Mpx senzor v kombinaci s 12Mpx širokoúhlým objektivem a dále 5Mpx makro a 5Mpx senzorem pro měření hloubky ostrosti.

Uvnitř telefonu pak tepe procesor Snapdragon 730 v kombinaci s 6 GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm. Galaxy A71 má baterii o kapacitě 4500 mAh s 25W rychlonabíjení Telefon bude dostupný v černé, stříbrné a modré barevné variantě za cenu 11 999 korun.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.