Známe ceny všech variant iPhonů 12. Možná vás příjemně překvapí Velké zdražení nás podle všeho nečeká

29. červenec 2020
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • daniels-31. červenec 2020

    Upozorním na chybu, úložiště 258, mělo by být 256, chybička se vloudila :-)

    Odpovědět 
  • cellbreaker-29. červenec 2020

    No jo Michale, ale toto jsou US ceny, které jak známo s EU/CZ "tak úplně" nekorespondují i po přípočtu naší nemalé DPH. U nás je u Apple prakticky vždy třeba překlopit cenovku do € (což by standardně ±zahrnovalo ono DPH) a přihodit +50 či spíše +100€, abychom byli na reálu s daní :( I když to letos platit nemusí, neb Apple třebas v obavách o prodejnost ceny rovnou nebude navyšovat o onen nekřesťanský "distribuční" příplatek (s tím obsahově a tedy následkem i rozměrově hodně hubeným pidi balením by snad již z logiky věci nemusel ;), ačkoli tomu moc nevěřím, tedy alespoň pro první early adopters + xmass vlnu a ceny na úroveň těch US alespoň u Proček sníží až následně, i když počítám, že vzhledem k situaci s horší prodejností dříve, než letos u jedenáctek - isamo jako obvykle nejen u nás pouze u partnerů a nikoli ve svém ofiko e-shopu (kdo plánujete koupi 11Pro/Max, dejte si pozor, u partnerů /namátkou Alza, Datart, CZC, iStyle, .../ jsou nyní všechny o 2tácy níže :)) Na každý pád se mnohým vyplatí pod-zimní výlet do Švýcarska (variantně Rakouska/Itálie/Německa se švýcarským odskokem ;) s aktuální DPH pouhých 7,7% (odvážnější půjdou i do vratky této daně ;) Tedy vyplatil by se nebýt toho zpropadeného koroňáku... Ale některým s vícero kousky třebas pro celou v autě s nimi jedoucí famílii se to určitě vyplatí i tak, zajet tam někam jen tak na kukačku, už jen kvůli tomu výletu v základu za cestu autem s přehledem více jak "zdarma" :) ..tedy budou-li otevřené hranice a bez covid testů ;) Jen bacha, tankovat je nutno ideálně v CZ či max. v AT/DE, Švýcaři mají dlouhodobě setsakra ekologické CENY paliva!

    Odpovědět 
Reklama

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.