Získejte Ježíše do svého týmu v klonu Pokémon Go z dílen Vatikánu Procházky do nedělní školy dostanou nový rozměr

26.10.2018 15:00 / od Michal Šrajer
/Photos/Redmi_7_galerie1.jpg/Photos/Redmi_7_galerie2.JPG/Photos/Redmi_7_galerie3__1_.jpg/Photos/Redmi_7_galerie4.jpg
  • Chůzí po okolí v reálném světě budete ve hře narážet na katolické postavy a biblické hrdiny
  • Ty můžete získat do vašeho týmu a mezi tím bude nutné také jíst či se modlit, abyste zvýšili svůj level
  • Hra Follow JC Go je k dispozici pro iOS i Android

Pokémon Go byla při svém uvedení nejpopulárnější hrou na světě a dodnes si udržuje díky pravidelným updatům velkou hráčskou základnu. Není tedy divu, že se úspěch této první opravdu velké hry s rozšířenou realitou snaží napodobit i další vývojáři. Už dříve jsme si tak mohli zahrát povedený Jurský Park, Walking Dead, chystá se Harry Potter a tento týden byli vydáni i Krotitelé duch, jejichž hra je dokonce i lepší než samotní Pokémoni. Jedná se totiž skutečně o hru, kde je nutné skutečně nějak hrát, a nejen chodit po okolí a snadno klepat na displej pro chycení pokémona. 

Kritiku Pokémon Go si ale nechám na jindy. Důležité je, že klonů této hry vznikla spousta, ale žádná nepřekvapí asi tak jako ten nejnovější. Na naše telefony se totiž chystá hra Follow JC Go z dílen samotného Vatikánu, které vám dá za úkol sesbírat do vašeho “evangelického týmu” slavné katolické postavy a osobnosti. Váš tým svatých a biblických hrdinů získáte pochopitelně chozením po okolí v reálném světě. To dá přeci rozum, že se Mojžíš a David jen tak poflakují u vás na sídlišti. 

Všichni vtipy stranou, jedná se zkrátka o kopírku první verze Pokémon Go a nejsou tady ani žádné novinky, které postupně Pokémony značně vylepšily. Na druhou stranu tu pár změn je. Jak byste totiž měli získat všechny postavy do svého týmu? Kamenem, odpustky či “svatoballem” po nich házet určitě nebudete. Namísto toho stačí na nějakou postavu klepnout a ona vám položí otázku. Odpovíte správně a přidá se k vám. Odpovíte špatně a nejste hodni její společnosti.  

Mezi sháněním týmu bude poté možné ve hře sbírat různé předměty, které vám umožní ve hře jíst, pít a modlit se, čímž budete zvyšovat statistiky své postavy a levelovat. Velice chvályhodnou funkcí je poté možnost skrz aplikaci darovat peníze na nějakou charitu, což bude fungovat v podstatě jako mikrotransakce a dostanete tedy za svou štědrost nějaké herní bonusy a předměty na oplátku. Hra je k dostání pro iOS i Android


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.