ZenFone test článek Jen pro srandu

18.06.2018 00:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg


ZenFone


Na výkonný ZenFone 5Z určitě čeká netrpělivá řada z vás, ale naštěstí je vaše čekání již brzy u konec. Už 25. června si budete moci u nás exkluzivně pořídit tuto špičkovou vlajkovou loď a jako bonus dostanete k telefonu flipové pouzdro a powerbanku zcela zdarma. Pokud jste však již pozapomněl, co vše vlastně to nejlepší od ASUSu nabízí, tak si to s námi pojďte připomenout. 


Telefon disponuje kvalitní konstrukcí ze skla a kovového rámu, přičemž na přední straně se chlubí velkým 6,2" Full HD+ IPS displeje, který zabírá 90 % přední strany, díky čemuž je se vešelvelkpanel do těla běžného 5,5" telefonu. Krom parádního displeje se poté pro kvalitní konzumaci multimédií a hraní můžete spolehnout rovněž na dvojici reproduktorů či kvalitní zesilovač pro sluchátka. 


Bezesporu největším lákadlem bude však pro řadu z vás výkon, kterého má ZenFone 5Z na rozdávání. V útrobách zde tebe nejsilnější procesor Snapdragon 845, který navíc doplňuje hned 6 GB RAM. Pro ukládání her i aplikací poslouží poté 64 GB interního úložiště, přičemž nechybí ani slot pro microSD karty.  Je tedy zaručen plynulý a rychlý chod prostředí v podobě Androidu 8 Orea s nadstavbou ZenUI 5.0. Systém je přitom protkán funkcemi umělé inteligence, které mají zlepšit nejen rychlost prostředí, ale také prodloužit výdrž baterie, jež má kapacitu 3300 mAh a disponuje rychlým nabíjením skrz USB-C. 


dfdfd

ghg

ghghfPotěšit může poté také duální fotoaparát, jehož hlavní 12Mpx senzor Sony IMX363 s pixely o velikosti 1,4 µm, a clonou s hodnotou f/1,8. Kvalitní snímky zaručí také nasazená čtyřosá optická stabilizace či umělá inteligence, která upraví vlastnosti fotky na základě rozpoznání focené scény. Užitečný však bude určitě také sekundár širokoúhlý fotoaparát s úhlem záběru 120°, díky němuž můžete zachytit na jednom snímku ještě více scenérie nebo lidí. Chybět nesmí ani přední 8Mpx kamerka, pomocí které můžete také odemknout telefon svým obličejem. sdfdf47544545454
dfdfdf5464545454
fdfdf45445454545To všechno, a ještě mnohem více nabídne u nás exkluzivně ZenFone 5Z již brzy 25. Června za pouhých 12 990 Kč. Pokud vás tento bezesporu výborně vybavený a cenově přívětivý telefon láká, tak si ale pospěšte. Počet kusů bude omezený a prodej startuje hned o půlnoci 25. června. Pokud se na vás ovšem nedostane, tak nezoufejte, co nejrychleji doplníme další kusy, ale ty budou k dispozici až v průběhu července. A jako vždy se těšte také na naší recenzi, kterou vám přineseme již velice brzy! 


Je to fakt pecka!Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.