Základní 10palcový iPad má konečně nový design a větší displej ve stejném těle Ani základ není už ale levný

19. říjen 2022
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cellbreaker-19. říjen 2022

    Račte si VYBRAT: https://www.shutterstock.com/cs/search/oh-shit?sort=random :D Už jen to zkřížení Lightningu s USB-C si nic jiného NEZASLOUŽÍ !!! Stejně jako HODNĚ O(B)ŘEZANÝ recyklát Airu 2020 (4gen) za ještě VČEREJŠÍ cenu Airu 2021 (5gen) s M1!!! Viz. ofiko srovnání: https://www.apple.com/cz/ipad/compare/?modelList=ipad-air-5th-gen,ipad-air-4th-gen,ipad-10th-gen Chceš nabíjet Lightning Pencil s USB-C iPadem? Snadná pomoc - KUP SI redukci za krásných 290,- Kč :D https://www.apple.com/cz/shop/product/MQLU3ZM/A/usb-c-adaptér-pro-apple-pencil Co na tom, že nově již POUZE z adaptéru :( Na rovinu, vážně se někomu, ať už z jakéhokoli pohledu, vyplatí zakoupit si o více jak +40(!!!)% DRAŽŠÍ "nový" model, kde jedinou reálnou změnou je rádoby moderní design + o trochu větší displej? :P Viz. i: https://www.youtube.com/watch?v=kqtwMVR6GAg Buďme CHYTŘÍ, berme buď Air 2021 (5gen) s M1 u obchodníků, kteří příliš (ZLODĚJSKY) nezdražili jejich aktuální skladovku nebo iPad 2021 (9gen), neb ten je funkčně min. 95% "nového" za úplně jiný MNOHEM PŘIJATELNĚJŠÍ peníz. Nezapomínejme rovněž na SUPER ALTERNATIVU Xiaomi Pad 5 https://www.techarena.cz/tablet-xiaomi-mi-pad-5-prichazi-konecne-do-evropy-jako-xiaomi-pad-5/n-5206/ Poctivá recenze: https://www.gsmarena.com/xiaomi_pad_5-review-2317.php , https://www.zbozi.cz/vyrobek/xiaomi-pad-5/?varianta=128-gb-wi-fi-pearl-white Potažmo nový Redmi Pad pro ty, co nepotřebují TUŽKU - srovnání s Realme Pad + Xiaomi Pad 5: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11911&idPhone2=11084&idPhone3=11042 , https://www.gsmarena.com/redmi_pad_in_for_review-news-56041.php , https://www.zbozi.cz/vyrobek/xiaomi-redmi-pad/?varianta=128-gb-wi-fi-sedy-42849

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.