Žádný Lite. Odlehčené OnePlus 8 se může nakonec jmenovat OnePlus Z Jde o začátek nové řady?

30. březen 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  OnePlus
  • Společnost OnePlus údajně představí zcela novou řadu telefonů s názvem OnePlus Z.
  • Podle dostupných informací se má stát prvním modelem řady chystané OnePlus 8 Lite. Tak jsme si tedy dříve mysleli, že se bude jmenovat.

Podle známého leakera Maxe Weinbacha má OnePlus připravovat zcela novou řadu telefonů s názvem OnePlus Z. Jedná se tak o podobný pokus, který před pár lety již společnost zkusila s řadou X, jež nebyla nijak zvlášť úspěšná. Uteklo mezitím hodně času a čínský výrobce by rád zkusil "něco jiného". Vypadá to tedy, že telefon OnePlus 8 Lite, jehož rendery jsme již mohli spatřit, bude ve skutečnosti OnePlus Z

Reklama

"Zetko" tedy bude patřit mezi levnější telefony. Přece jen, z OnePlus už se za několik let stala společnost, která už neprodává levné vlajkové modely, ale postupně zvyšuje částky za telefony, čímž se přibližuje velkým výrobcům jako je Samsung či Huawei. OnePlus si je však zřejmě vědomo, že potřebuje ve svém portfoliu také slabší modely s mírnější cenovkou. A proč takové modely rovnou neoznačit srozumitelným jménem, že? Netuším sice, proč si čínský výrobce zvolil písmeno Z, ale třeba se to při představení dozvíme.

Co se týče informací o telefonu jako takovém, OnePlus Z má mít 6,4" AMOLED displej, tři fotoaparáty na zadní straně (hlavní 48Mpx senzor, 16 + 12Mpx objektivy) a zřejmě podporu 5G sítí díky procesoru MediaTek Dimensity 1000. Paměť RAM má mít 8GB a interní paměť 128GB. Potěší pak baterie o kapacitě 4000 mAh s 3OW rychlonabíjením.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.