Zadní sklo iPhonu 12 Pro odhaluje fotoaparáty a novou barvu Apple představí nové telefony snad už v říjnu

02.09.2020 13:30 / od Honza Nuc
foto:  MacRumors
  • Apple by měl nové jablečné telefony iPhone 12 představit už někdy v průběhu října a není se tak čemu divit, že unikají další informace.
  • V současné době dostáváme fotografie zadního skla iPhonu 12 Pro, který odhaluje modul fotoaparátu.

Podle nových fotografií máme konečně potvrzené, že iPhone 12 Pro (a pravděpodobně taky iPhone 12 Pro Max) bude mít tři fotoaparáty, tedy hlavní, širokúhlý a teleobjektiv. Modul fotoaparátu bude oproti levnějším a taky loňským modelům doplněný o nový LiDAR senzor. Ten má určovat vzdálenost od objektů a tím pádem být užitečný nejenom pro měření hloubky ostrosti při focení, ale také pro rozšířenou realitu, na kterou se chce Apple čím dál více zaměřovat. Dále však prý vylepší také ostření či noční režim. Poslední kruhové místo v modulu fotoaparátu pak zabírá přisvětlovací dioda. V twitterovém příspěvku níže můžete vidět zadní sklo iPhonu 12 Pro (nalevo) a loňského iPhonu 11 Pro. 

K dispozici máme také další snímek telefonu, respektive zadního krycího skla. Fotografie tentokrát odhaluje novou barevnou variantu, která má mít pojmenování Dark Blue neboli temně modrá. Prozatím netušíme, zda Apple přidá barvu k těm ostatním, nebo nová modrá nahradí loňskou matnou zelenou. Doufám však, že zelená zůstane, protože ta se mi líbila u loňských jablečných telefonů asi nejvíce. Zajímá mě taky, zda i letos nejlevnější iPhone 12 dostane všechny ty zářivé barevné varianty jako loni, kdy jsme dostali například červenou, modrou nebo žlutou.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.