Žádné Galaxy S11. Nová vlajka od Samsungu se má jmenovat Galaxy S20 Podle jednoho zdroje

27.12.2019 09:00 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Dle známého leakstera Ice Universe má Samsung změnit označení svých vlajek rovnou na Galaxy S20.
  • Důvod má být symbolický, jelikož rok 2020 má znamenat pro vlajkovou řadu nový začátek.
  • Taková změna by dávala smysl i z jiných důvodů, avšak prozatím berme tyto zprávy z jediného zdroje s rezervou.

Přes Vánoce se objevila další velká spekulace kolem vlajkových telefonů Samsung pro rok 2020. Zatím jsme žili všichni v přesvědčení, že se budou zařízení nazývat Galaxy S11, avšak známý leakster ze světa Samsungu Ice Universe má najednou jiný názor. I on nazýval budoucí vlajky vždy S11, avšak nyní se nechal slyšet, že namísto tohoto označení máme očekávat Galaxy S20

Prý to má hezky symbolický význam. Další vlajkové telefony mají znamenat nový začátek podle všeho nejen u fotoaparátů, takže by mohl chtít Samsung telefony oddělit více od svých předchůdců. Obzvláště pokud dojde příští rok skutečně ke spojení řad Galaxy S a Galaxy Note. Rok 2020 by byl tedy nová kapitola, a proto by mohlo jméno S20 dávat větší smysl.  

Navíc by taková změna dávala ještě větší smysl, pokud se podíváme na jmenovací zvyky výrobců. Apple je jeden z mála, který se pustil do označování modelů přes číslo 10. Kupříkladu Huawei kdysi také skočil z Huawei P10 rovnou na P20, takže by Samsung neudělal nic neslýchaného. Navíc by chtěl určitě Samsung naznačit, že jejich telefony jsou novější a lepší než současné iPhony 11, takže by se větší číslo ve jménu rozhodně hodilo. Mimochodem je tímto strach z nižšího označení dobře znám třeba Xbox, kdy se jmenovala druhá konzole Xbox 360 především proto, aby vypadala dle jména větší a lepší než tehdejší konkurence v podobě PlayStationu 3.

Přesto však doporučuji zachovat zdravou míru skepticizmu. Ice Universe je přeci jen známý fanoušek Samsungu, který moc rád nafukuje některé věci, jež se pak ukáží jako chybné, nebo ne zas tak dobrá. Zároveň na svém účtu moc rád “sní” o tom, co by měl Samsung udělat a podobně, avšak často moc dobře ve tweetu nezmíní, že jde jen o jeho názor či přání, nikoli o obvyklé doložené zvěsti o telefonu. Nemluvě o faktu, že jiné zdroje zatím nové označení nepotvrdily. Označení Galaxy S11 tedy ještě úplně nevypouštějme. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.