Z Nokie do Qualcommu. Juho Sarvikas našel nový domov A dost si polepšil

7. duben 2021
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
 • cellbreaker-8. duben 2021

  Jako jednoho z globVP Qčka ho plně chápu. Ale USpres??? To fakt moc smysl nedavá... Leda by tam Q rozjížděl vlastní MOBILNÍ byznys like Apple potažmo Google ;) ..dávalo by to smysl, neb na G se v prodejích, zejména pak množstevních spolehnout nedá, zvláště pak rozjedou-li letos vlastní SoCečka, LG R.I.P., mainland Čínu si tam Amíci masově nepustěj, takže jim zbývá prakticky pouze Sam + Moto (..by Lenovo, jenž v případě prohlubování USxCN studené války, které je vysoce pravděpodobné, vnáší do hry značnou míru nejistoty...), což i vzhledem k letošní nabídce vyjma toho prvního není příliš dobrá pozice pro min. stabilní neřku-li stabilně růstový odpal, když tam A stále více a to s SEčkem i ve střední POSILUJE. (..HTC, Asus i Sony byli, jsou a vysoce pravděpodobně i budou pro Q hluboce minoritními položkami...)

  Odpovědět 
  • cellbreaker-8. duben 2021

   @cellbreaker Řekl bych, že angažováním JS dává Q na srozuměnou, že počítá s Něčím SAKRA VÍC, než jen s https://www.techarena.cz/qualcomm-uz-nehodla-jen-prihlizet-spolupracuje-s-asusem-na-svem-prvnim-hernim-telefonu/n-3189/ ;) ..máme se myslím Nač TĚŠIT :) ...tedy pokud to následně nebude obdobný propadák, jako reinkarnovaná Nokia :( ....ale tak snad VÍ, co ČINÍ a s vlastními SoC (..když to vezmu kolem a kolem, tak jim s RŮSTEM lacinějšího Mediateku vlastně moc na výběr nezbývá...) může být zbytek HW mnohem lépe odladěn, tím spíše, že si mnohé komponenty jsou schopni jak designovat, tak produkovat ve vlastní režii, čímž i jak ušetřit, tak se finálně i více napakovat. Vůbec bych se nedivil, kdyby najali spoustu lidí z končícího LG + koupili jejich know-how a velmi důležité patenty. A určitě mě nepřekvapí, přijdou-li za ním min. klíčové figury z HMD a od mobcom seveřanů vůbec. Možná je to s novodobou mobilní Nokií (i takto ;) nahnuté VÍC, než se zatím jeví/zdá...........

   Odpovědět 
Reklama

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.