Xiaomi připravuje telefon s výklopným fotoaparátem ve stylu Zenfonu 6 Bude cílený na ženy

20.06.2019 15:48 / od Honza Nuc
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • Dostaly se k nám zajímavé informace o chystaném modelu od Xiaomi, který bude mít podobný vyklápěcí mechanismus zadních kamer jako Asus ZenFone 6.
  • Tím telefonem bude telefon označený jako Little Fairy a má být zaměřený hlavně na dámy.

Ředitel Xiaomi na sociální síti Weibo zveřejnil render zcela nového zařízení, které je označeno jako Little Fairy, ale má se jednat o Xiaomi Mi CC9. Co je hned na první očividné, je obrovská podobnost s ASUSem ZenFone 6, protože má telefon od Xiaomi také výklopnou zadní kameru. Xiaomi má nicméně fotoaparáty tři, prozatím ale víme jen hodnotu 48 megapixelového hlavního fotoaparátu.

Jedná se taktéž o první telefon od Xiaomi, který nese na zádech označení Meitu neboli čínského výrobce, kterého Xiaomi nedávno koupilo. Telefon je zároveň v hezké perleťové barvě a měl by tak zřejmě cílit hlavně na ženy. Podle různých dohadů by měl mít telefon AMOLED displej a čtečku otisků prstů pod ním. Uvnitř má tepat procesor Snapdragon 730 SoC.

Xiaomi ale pracuje ještě na dalším telefonu s označením Mi CC9e, který má být zařazený mezi telefony Mi 9 a Mi 9 SE. Má mí 6,39" AMOLED Full HD+ displej, kapkovitý notch a čtečku otisků prstů pod displejem. Přední kamera bude 32 megapixelová a na zádech budou tři fotoaparáty v čele s 48 megapixelovým senzorem. Uvnitř telefonu má být Snapdragon 712 SoC a 4000 mAh baterie s 18W nabíjením.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.