Xiaomi představuje novou řadu telefonů CC a vysvětluje její filozofii Barvy a kreativita jsou hlavními pilíři

21.06.2019 11:33 / od Michal Šrajer
/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__1_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__2_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__3_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__4_.jpg
  • Xiaomi přidává novou řadu telefonů CC - Colorful & Creative.
  • Zařízení jsou navrhnuta mladými studenty umění a přesvědčit mají designem a selfie schopnostmi.
  • Jsou pro mladé lidi, kteří chtějí nádherný telefon, s nímž by se zároveň mohli odlišit.

Včera jsme se mohli podívat na první obrázky nových Xiaomi řady CC, přičemž dnes se očekávalo hned nějaké oznámení. To nakonec skutečně proběhlo, ale obešlo se bez samotných telefonů. Namísto toho se jen CEO Xiaomi, Lei Jun, rozpovídal o nové řadě a na jaké publikum s ní Xiaomi cílí. Sluší se však nejprve upozornit, že novou řadu má pod placem tým lidí z Meitu, což je značka telefonů, kterou Xiaomi loni koupilo. 

Samotné označení CC je prý zkratkou pro Colorful & Creative, takže v češtině to budou telefony barevné a kreativní. Což už nám může napovědět, na jaké publikum se bude řada soustředit. Ano, první telefony CC9 a CC9e budou chtít zaujmout prý hlavně mladé lidi, kteří chtějí něco krásného, a především se chtějí odlišit od ostatních. Mimochodem to číslo v názvu telefonů odkazuje na věk Xiaomi, které je tu s námi již 9 let.  

Zařízení budou prý tvořena a navrhnuta rovněž mladými studenty umění a vzhledem k zaměření spíše na design můžeme očekávat trochu horší poměr cena/výkon, než na jaký jsme u Xiaomi zvyklí. Dle slov CEO společnosti je pak prioritou kvalitní fotoaparát, se kterým mohou mladí sdílet svou krásu s ostatními.  

Zároveň se budě prý ve velkém investovat u řady CC do AI a různých zkrášlovacích režimů, které jsou v Číně a vůbec celkově na východě nesmírně populární. Jinými slovy mají být tohle nádherné stroje na super selfie fotky. Čemuž ostatně odpovídá i obrázek modelu Xiaomi CC9, kde můžeme vidět výklopný trojitý fotoaparát jako u Zenfonu 6. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.