Xiaomi představilo další verzi Redmi Note 7. Přivítejte model Note 7S Stejný model s hodnotnějším designem

20.05.2019 12:05 / od Honza Nuc
/Photos/oneplus7_colors.jpg/Photos/oneplus7_colors_small.jpg
  • Xiaomi představilo další model sedmičkové řady Xiaomi Redmi Note 7S
  • Jedná se o téměř stejný model jako Redmi Note 7, akorát v hezčím obalu

O sedmičce se říká, že je to šťastné číslo a zřejmě tomu věří i Xiaomi. Výrobce totiž nyní představil další model z jejich sedmičkové řady, a to Xiaomi Redmi Note 7S. Nový model má zaujmout především 48 megapixelovou kamerou a Xiaomi doufá, že zopakuje obrovský úspěch jako v případě klasického Redmi Note 7. 

Celkově se jedná o téměř stejné zařízení, jako je původní Note 7. Zařízení má 6,3 palcový Full HD+ displej s kapkovitým notchem a 13 megapixelovou kamerkou. Přední stranu kryje odolné sklíčko Gorilla Glass 5 a oproti staršímu modelu je odolné sklo i na zadní straně. Dokonce rámeček zařízení je hliníkový, namísto plastu. To je nejpodstatnější rozdíl mezi Redmi Note 7 a Redmi Note 7S, které tak má působit hodnotnějším dojmem.  Uvnitř telefonu tepe opět procesor Snapdragon 660 se 3 nebo 4GB operační paměti a interním úložiště o kapacitě 32/64GB s možností rozšíření o micro SD kartu. 


Hlavním tahákem bude opět fotoaparát. Redmi Note 7S má totiž 48 megapixelovou kameru se světelností f/1.8 a 5 megapixelová kamera se světelností f/2.4 pro bokeh efekt. Navíc má telefon noční režim. Dále potěší 4000 mAh baterie s 18W rychlonabíjením. Balení však obsahuje pouze 10W nabíječku, takže rychlejší nabíječku si je potřeba dokoupit. Nechybí 3,5 mm jack a telefon má dokonce vyšší odolnost vůči vodě díky nanotechnologii. Samotný systém samozřejmě běží na nejnovějším Androidu 9.0 Pie s MIUI 10. 

Xiaomi Redmi Note 7S je v černé, safírově modré a červené variantě a ceny začínají ve verzi 3/32GB na 158$ (asi 3600 korun) a za variantu 4/64GB zaplatíte 187$ (asi 4300 korun). Telefon bude dostupný od 23. května.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.