Xiaomi představilo další chytrý náramek Mi Band 4. Tentokrát pod jiným názvem Konečně má i barevný displej

12.06.2019 15:46 / od Honza Nuc
/Photos/DSC_0344.JPG
  • Xiaomi mimo telefonů Mi 9T představilo také další generaci oblíbeného chytrého náramku Mi Band.
  • Čtvrtý model se už ale nebude jmenovat po těch předchozích, kdy se změní pouze číslovka, ale bude mít zcela nový název.

Nový náramek se nebude jmenovat Mi Band 4, jak jsme všichni očekávali, ale Mi Smart Band 4 a Xiaomi tak dělá trochu nepořádek v názvech. Každopádně pro ty z vás, kteří nás bombardovali otázkami, kdy už konečně tento chytrý náramek Xiaomi představí, máme konečně odpověď.

Xiaomi Mi Smart Band 4 se začne prodávat už 26. června za 35 euro, tedy zřejmě opět za 899 korun. Náramek má nově barevný displej, který je zároveň lehce větší a je opět OLED. Funkce zůstávají beze změny - optické měření srdečního tepu, proximity senzor, gyroskop a akcelerometr.. Navíc ale Smart Band 4 přichází v nových barevných variantách, respektive s novými barvami u náramků (viz obrázek).Co se týče baterie, ta má kapacitu 135 mAh hodin a měla by vydržet až 20 dní na jedno nabití.

Hodně majitelů současných Mi Bandů volalo po funkci NFC, především kvůli placení. Ta bude bohužel dostupná pouze v Číně se systémem AliPay. Takže ti, kteří si teď řekli, že si prostě náramek objednají s Číny mají smůlu, protože u nás by placení pomocí náramku nefungovalo.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.