Xiaomi představí již za pár dní telefon Mix Alpha s ohebným displejem Máme ohledně něj vlastní teorie

20.09.2019 14:13 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • 24. září se uskuteční konference Xiaomi, kde se ukáže model Mi Mix 4 a Mi 9 Pro 5G.
  • Krom nich chce však Xiaomi představit také nový telefon Mix Alpha.
  • Dle obrázku půjde o telefon s displejem ohnutým kolem celého těla, nebo o ohebný telefon.

Xiaomi si pro nás dnes přichystalo vcelku velké překvapení. Již za pár dní 24. září chce představit krom telefonů Mi 9 Pro 5G a Mi Mix 4 také zcela nový typ zařízení. Telefon ponese jméno Mix Alpha a jde hned na první pohled vidět, že nepůjde o běžný smartphone. Moc toho sice nevidíme, ale Xiaomi jasně upozorňuje na po boku zaoblený displej podél tenkého čela zařízení.  

Dle všeho může jít o displej, který jen přetéká kompletně podél boků, takže by nebyl prostor pro běžná ovládací tlačítka. Zároveň však může jít dokonce i o zařízení, kde by displej obklopoval přední a zadní stranu dokola, ale ani to není podle mě správně. Reklama Xiaomi je nepochybně moc dobře promyšlená a Mix Alpha je zcela očividně zasunut do řady knih, díky čemuž vidíme jeho “hřbet” z displeje. 

Jaká je teda má spekulace? Inu, knihy jsou dost tlusté, takže tloušťka zařízení se snadno u takového detailu schová. Zařízení je však stejně tlusté jako zbytek knih kolem něj, takže o běžný telefon nepůjde. Podle mě bude Alpha prvním ohebným telefonem od Xiaomi, který přijde s konstrukcí ve stylu “křídel”, kterou jsme mohli vidět na prototypu Xiaomi ze začátku roku. Více se oněm dozvíte v odkazu pod tímto odstavcem, ale ve zkratce by se měl velký displej skládat pomocí dvou pantů na záda, takže ve výsledku obklopuje celé zařízení. 

Kde je pravda se dozvíme samozřejmě až příští úterý, avšak myslím si, že jsem se svou teorií vcelku blízko pravdě a půjde o nějaký typ ohebné zařízení. Tak velká tloušťka telefonu nemůže být náhodou. Přeci jen není žádný dnešní vlajkový smartphone tak široký, aby se mohl rovnat i s tenčími knihamiDiskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.