Xiaomi CC9 Pro/Mi Note 10 s úžasnými fotoaparáty je oficálně venku Už jsme na něj zvědaví

05.11.2019 11:22 / od Honza Nuc
/Photos/blog-1703/oneplus-7t-m_43.jpg
  • Nový model od Xiaomi s názvem Mi CC9 Pro je konečně oficiálně představený a nabízí pět fotoaparátů, z toho hlavní 108 Mpx model.
  • V České republice bude telefon taktéž dostupný, ale pod označením Mi Note 10.

Xiaomi Mi CC9/ Mi Note 10 má uvnitř procesor Snapdragon 730G v kombinaci s 6/8 GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti. Nechybí ani NFC, infraport nebo dokonce i 3,5mm jack. Systém je samozřejmě Android s nejnovější verzí nadstavby MIUI 11. Na přední straně je hezky zaoblený 6,47" AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a poměrem stran 19,5:9. Čtečka otisků prstů je samozřejmě přímo v něm. Dojem z displeje lehce kazí akorát kapkovitý výřez s 32 Mpx kamerkou a maličko tlustší brada.

Prim v telefonu hrají však především fotoaparáty, kterých je na zadní straně celkem pět. Hlavní senzor pochází od Samsungu a jedná se o ISOCELL Bright HMX se 108 Mpx a optickou stabilizací. Jako první se objevil senzor v telefonu Xiaomi Mi Mix Alpha. Senzor by měl umět vytvořit skvělé snímky s ostrými detaily a dobré fotky za slabšího světla. Přičemž pouze Premium Edicice má vylepšenou f/1.7 P8 čočku. Standardní verze má čočku "pouze" ze 7 vrstev.

Mi CC9 Pro má také 5Mpx teleobjektiv s optickou stabilizací, pětinásobným optickým zoomem a až 50x digitálním zoomem. Dále nesmí chybět 20 Mpx ultraširokoúhlý objektiv se 117° záběrem. No a předposledním objektivem je ten na makro fotografie, který má 2 Mpx. Pak už je zde další 12Mpx teleobjektiv bez optické stabilizace pro focení portrétů, jenž nabízí dvojnásobný zoom.

Skvělou zprávou je u Mi CC9 Pro kapacita baterie. Ta totiž dosáhla 5260 mAh, což dává telefonu jasné prvenství. Donedávna kraloval světu mobilních baterií Asus ZenFone 6, který nabízel 5000 mAh baterii. Xiaomi tvrdí, že za 30 minut se telefon nabije na 58 procent díky 30W rychlonabíjení. Na plnou kapacitu se pak dobije za nějakých 65 minut.

Xiaomi Mi CC9 Pro bude dostupný v zelené, perleťové a černé barvě ve dvou paměťových variantách - 6/128 GB a 8/256 GB. Co se týče cen, ty by se měly vyšplhat na 400 dolarů (11 tisíc korun s daní) a 440 dolarů (uhruba 12 tisíc korun s daní).


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.