WhatsApp získá tmavý režim. Prozatím je dostupný jen v beta programu Používáte už všude tmavý režim?

27.01.2020 06:30 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Tmavý režim zažívá v poslední době velký boom a velká část vývojářů aplikací na něm pracuje, včetně velkých výrobců telefonů.
  • Tmavý režim bude mít také chatovací aplikace WhatsApp. Nová možnost se objevila uživatelům, kteří jsou zaregistrovaní jako beta testeři aplikace.

Tmavý režim v aplikaci WhatsApp je skvělou zprávou pro hodně uživatelů. Některé tmavé prostředí sice nenadchne, ale jiní jsou z něj nadšení. Já konkretně tmavý režim vítám, protože mi pak displej tolik nepříjemně nesvítí do obličeje. Nicméně tmavý režim ve WhatsAppu je prozatím dostupný jen pro uživatele, kteří se zaregistrovali do beta programu. Pokud teď berete telefon do ruky a hledáte, kde se můžete do bety připojit, nemusíte se obtěžovat. Prozatím je totiž nábor uživatelů do beta programu zastaven (můžete zkontrolovat v Google Play). 

Ale i tak se můžete k tmavému režimu dostat. Musíte si stáhnout instalační APK s betou ve verzi 2.20.13. Pokud si aplikaci takto nainstalujete, stačí už jen jít do nastavení appky, zvolit Chaty a zde se objeví kolonka Motiv. Zvolit si následovně můžete mezi světlým a tmavým režimem, případně si zvolit, zda se bude měnit režim v závislosti na spořiči baterie.

WhatsApp tak po Messengeru a Instagramu přichází na řadu jako další. Všechny tři aplikace spadají pod Facebook, takže se očekávalo, že taktéž WhatsApp dostane tmavý režim. Kdy se však dostane k běžným uživatelům prozatím nevíme.


Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.