WhatsApp se chystá konečně přidat jednu velice žádanou funkci Paráda!

23. září 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Shutterstock
  • Pokud používáte chatovací aplikaci WhatsApp a zároveň využíváte více mobilních telefonů, mezi kterými často přecházíte, tak určitě oceníte novou funkci, kterou má aplikace dostat.
  • Jedná se o připojování účtu k více zařízením, aniž byste museli přesunovat SIM kartu.

V tomto konkrétním případě musím mluvit sám za sebe a své zkušenosti s aplikací WhatsApp. Jelikož mám často k testování nějaký telefon, tak do něj přesunuji také SIM kartu, abych s ním mohl normálně fungovat a zjistit, jak si doopravdy vede. Nicméně, v takovém případě si vždycky musím nastavit znovu WhatsApp pomocí SMS a přihlásit se znovu, přičemž mi zprávy už nechodí na můj primární telefon. Zprávy si tak musím zálohovat a po přechodu na můj klasický telefon si zálohu obnovit, abych měl všechny konverzace.

Reklama

To mě na WhatsAppu vždycky hrozně štvalo a konečně by tomu mělo být v budoucnu konec. Facebook, jenž za touto chatovací aplikací stojí, totiž podle dostupných informací připravuje aktualizaci aplikace, která nově nabídne přihlášení na několik zařízení zároveň. Přihlašování bude zřejmě fungovat pomocí klasického účtu, podobně jako u Instagramu nebo Messengeru. Popřípadě bude prostě možné pomocí QR kódu či jiného kódu propojit WhatsApp s druhým telefonem. Já bych takové přihlašování uvítal okamžitě a předpokládám, že ti, kteří využívají více mobilních telefonů, taktéž.

Prozatím však není úplně jasné, kdy má aktualizace aplikace WhatsApp dorazit k uživatelům. Prozatím máme k dispozici jen následující snímek obrazovky.


Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.