Warp nabíjení a brutální výkon. Přelakované OnePlus 6T McLaren přijíždí Jde o nejdražší OnePlus všech dob

11.12.2018 16:30 / od Michal Šrajer
  • OnePlus 6T McLaren přichází s designem ve stylu karbonového vlákna se sportovním oranžovým pruhem
  • RAM nám narostla na 10 GB a máme zde i nové Warp nabíjení, které zvládne dobít polovinu baterky za 20 minut
  • Speciální OnePlus su můžete objednat už za dva dny za 18 tisíc korun

OnePlus představilo dnes velice zajímavou speciální edici nejnovějšího OnePlus 6T. Na telefonu spolupracovala automobilová legenda McLaren a už na designu to jde znát. Záda telefonu zůstávají skleněná a telefon má černou barvu v lesklé úpravě. Novinkou je ovšem vzorek pod sklem, který připomíná karbonová vlákna a sportovní oranžový proužek kolem spodní poloviny zařízení. Opomenout nesmím pochopitelně ani logo automobilky. 

Interně je zařízení v podstatě stejné jako běžný model, ale pár speciálních prvků zde je. Telefon má uživatelům poskytnout tu nejvyšší možnou rychlost a docílí toho ve dvou směrech. Nejprve došlo k navýšení RAM na celých 10 GB, a zadruhé se zrychlilo nabíjení. Najdeme tu nový Warp Charge 30, díky němuž máte získat 50 % baterie (den používání) za pouhých 20 minut nabíjení.

Warp Charge má přitom nejen novou technologii nabíjení, ale rovněž přepracované uspořádání baterie. Nemluvě o změnách v optimalizaci spotřeby energie. Výsledkem má být mnohem rychlejší nabíjení, které má být navíc i šetrnější k životnosti baterie díky dalším vylepšením, která snižují zahřívání telefonu

OnePlus 6T McLaren se začne prodávat od 13. prosince za 18 tisíc korun. To z něj dělá nejdražší OnePlus všech dob, avšak vzhledem ke specifikacím se ceně nelze divit. Malou zajímavostí je poté fakt, že CEO společnosti Pete Lau oznámil, že tento kousek je jen prvním produktem ve spolupráci s McLarenem. To znamená, že nás čeká podobných libůstek více, a já se už nemůžu dočkat, s čím dalším OnePlus přijde. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.