Vyzkoušejte si těchto pár placených her pro Android, které jsou dočasně zadarmo Alespoň jedna určitě každého zaujme

10.12.2018 11:30 / od Michal Šrajer
/Photos/IMG_20180816_230237.jpg
  • Všechny vybrané hry jsi zdarma jen na pár dní
  • Najdete zde akční hru, strategii a řadu puzzle záležitostí
  • Pro stažení hry stačí klepnout na její název

Moc lidí si na Androidu za své aplikace a hry neplatí. Přitom jen za pár korun lze často získat kvalitní tituly, které se za těch pár desítek korun kdekomu i vyplatí. Nehodlám vás však tímto článkem nutit do nakupování. Naopak vám přehledem dočasných slev ukáži, jaké hry si lze za pár korun pořídit. Všechny tituly v nabídce mají v obchodě Google Play minimálně 4 hvězdičky a namísto původní ceny zaplatíte nyní jen svými daty. Ano, všechny jsou dočasně zcela zadarmo, takže vyzkoušení nic nebrání.  


Live or Die: Survival Pro

K dispozi zadarmo ještě 2 dny


Vizuálně nejlákavějším titulem bude rozhodně Live or Die. Jedná se zombie akci se survival prvky. Abyste přežili v tomto špinavém nebezpečném světě, musíte si postavit vlastní stavení, zbraně, další vybavení, získávat jídlo a podobně. Zkrátka se jedná o povedou akční hru, ve které sbíráte všude po světě materiály, ze kterých se poté snažíte přežít. Sám jsem v této hře pár hodinek strávil a věřím, že spoustu z vás zaujme.  


Little Stars For Little Wars 2.0

K dispozi zadarmo ještě 2 dny


Krom akce si rád zahraji občas také strategii, a tak dávám na druhé místo hru Little Wars 2.0. Jedná se o vesmírnou strategii v reálném čase, přičemž grafika není nic extra, ale alespoň je hra díky minimalistickému zpracování přehledná. A co je cíle hry? No přeci obsazení všech hvězd a hvězdných systémů a propojit je systém cest. Kampaň má více jak 162 úrovní a nechybí ani vlastní editor map.  CELL 13

K dispozi zadarmo ještě 1 den


Nesmírně populární jsou na telefonech také různé logické hříčky a puzzle hry. Rozběhnete je krásně i na slabších strojích a snadno se s nimi krátí čas třeba v tramvaji. Jednou ze zajímavějších puzzle her je CELL 13, ve které si pohrajete s perspektivou. Na 13 různých mapách se budete snažit pokořit více jak 65 puzzlů a uniknout z bludiště.  


Cubes

K dispozi zadarmo ještě 4 dny

Další puzzle hrou na seznamu je barevný titul Cubes. V něm se bude snažit sestavit různé obrázky seskupování různě barevných kostiček. Pochopitelně jsou zezačátku úrovně dost jednoduché, aby vám hra vysvětlila všechny funkce, ale velice rychle se můžete dostat do dost obtížných úrovní. Rozhodně se tedy před hraním obrňte trpělivostí. Rychlá tato hra určitě není. Laserbreak 2

K dispozi zadarmo ještě 3 dny


Pro fanoušky logických her založených na hrátkách s fyzikou je tu na závěr Laserbreak 2. Cíl vašeho snažení je prostý - umožněte laseru zničit kostku se symbolem “X” a nasbírejte zároveň co nevíce bodů. Stejně jako u všech podobných her si zezačátku můžete říkat, že jsou úrovně až moc snadné, ale rychle zjistíte, co všechno můžete titul nabídnout. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.