Výrobcům příslušenství unikají rozporuplné rendery levnějšího Pixelu 3 Lite Telefon se zcela neshoduje s předešlými úniky

17.12.2018 11:00 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Pixel 3 Lite má na nových renderech duální přední kamerku či stereo reproduktor vpředu
  • Zároveň se však ukazují výřezy v krytu pro spodní reproduktor
  • Nemá chybět ani 3,5mm jack či pouze jeden hlavní fotoaparát

Po nějaké době se nám opět ukazuje odlehčená verze Pixelu 3. Nově uniklé rendery Pixelu 3 Lite jsou ovšem lehce odlišně od všech předchozích obrázků. Tyto obrázky jsou totiž vytvořeny na základě CAD nákresů, které dostali k dispozici údajně výrobci krytů. Tím pádem bychom mohli dostat teoreticky lepší představu o dimenzích a designu zařízení, jelikož mají tito výrobci většinou přístup k předprodukčním modelům a bližším informacím.  

V mnoha ohledech však rendery neodpovídají již známým informacím. Kupříkladu na přední straně máme mít podle všeho duální fotoaparát a stereo reproduktory. To zní slibně, ale při bližším pohledu zjistíme, že dnes uniklé obrázky odporují sami sobě. Zepředu lze sice vidět dva reproduktory, ale zároveň můžeme spatřit výřez v krytu pro reproduktor vedle USB-C vespod telefonu. Buď se tedy ještě neví, jak bude vypadat předek, a tak byl použit jen zvětšený model Pixelu 3 anebo se jedná o podvrh. 

Zaskočit mohou kdekoho také celistvě barevná záda, které se mi opravdu nezdají. Nevěřím, že by Google zahodil svůj ikonický vzhled, kdy je vršek telefonu vždy lesklejší než zbytek. Ostatní prvky zařízení už ale sedí. Je zde jeden více vystupující fotoaparát na zádech, tradiční čtečka otisků prstů, USB-C a vrátit se má i podle těchto obrázku 3,5mm jack. Jak bude levnější Pixel nakonec vypadat je sice stále otázkou, ale jedno máme jisté - s takovým množstvím úniků je jeho existence prakticky potvrzena.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.