Vypadá to, že design iPhonů 12 je už vytesán do kamene Zažitá klasika

23.06.2020 13:30 / od Honza Nuc
foto:  iPhone 12  /  Sonny Dickson  /  Twitter
  • Apple představí nové jablečné iPhony už v září, pokud vše půjde podle plánu. Pokud ne, můžeme počítat spíše s říjnem.
  • Design telefonů je už však samozřejmě jistý a podle leakera Sonny Dicksona, který nám poskytl fotografie maket, se změní už jen málo.

Sonny Dickson zveřejnil fotografie maket na sociální síti Twitter. Na fotografiích jsou tři verze nových iPhonů s 5,4", 6,1" a 6,7" displejem. Můžeme tak vidět propastný rozdíl velikostí mezi nejmenším a největším iPhonem. Rozdíl bude opravdu velký a letos si zřejmě na své přijdou všichni ti, kteří mají radši větší telefony, ale i ti, kteří již dlouhou dobu volají po kompaktním telefonu. Nejmenší 5,4" iPhone má být totiž ještě menší než letošní iPhone SE (více v článku Základní iPhone 12 má být menší než nový iPhone SE).

Všechny tři vyfocené makety mají stejné fotoaparáty. To však podle Dicksona není ještě dořešené a fotoaparáty jsou na maketách jen proto, "aby tam nějaké byly". Prostě ještě není jasné, jaké fotoaparáty bude mít ten a ten konkrétní model. Respektive, Apple to samozřejmě ví, ale leakeři v tom zatím nemají jasno. Verze s přídomkem Pro by měly mít nový LiDAR senzor, což je v podstatě Time of Flight (ToF) senzor u telefonů s Androidem.

Potvrzený je však design, který má navazovat na vzhled dřívějších iPhonů 5 a taky současných iPadů. Nové iPhony totiž mají mít hranaté boky, ne zaoblené jak tomu bylo od iPhonu X. Ještě bych rád, kdyby Apple přidal i nabíjecí konektor USB-C. Informace však spíše napovídají tomu, že budou mít letošní iPhony opět Lightning.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.