Vynořily se další informace o Galaxy Note 10. Čekají nás velké změny Vzhled kamery, notch a další změny

20.05.2019 14:10 / od Honza Nuc
/Photos/DSC_0344.JPG
  • Unikají další informace o chystaných telefonech Samsung Galaxy Note 10 a Note 10 Pro
  • Jejich design by se měl oproti modelům z minulého roku razantně proměnit

Samsung Galaxy Note 9 z minulého roku má displej v poměru stran 18,5:9 s tenkými rámečky. Podle posledních informací by měli jeho nástupci mít už displej v poměru stran 19:9, který umožní ještě tenčí rámečky a vyšší poměr displeje k tělu. Galaxy Note 10 by měl mít také kamerové průstřely v displeji, stejně jako to je u Galaxy S10 a S10+. Průstřely ale budou údajně na jiném místě, než v horním pravém rohu displeje. Tentokrát by se měly přesunout nahoru doprostřed, což bude možná vypadat docela zvláštně. Ale uvidíme. Vypadá to ale, že informace o odlišném umístění průstřelu by mohla být pravdivá, protože leakster, který informaci vypustil, v minulosti potvrdil průstřely právě u Galaxy S10. 

Také vzhled fotoaparátů na zadní straně se má proměnit. Samsung údajně opustí horizontální umístění kamer a fotoaparáty budou vertikální. Kvůli velké baterii o hodnotě 4300 a 4500 mAh by mohly být kamery umístěné na levé či pravé straně zad tak, aby nezabíraly místo baterce. 

Fotoaparáty z Galaxy S10

Podle dalších dohadů má mít Note 10 a 10 Pro kameru ze Samsungu Galaxy S10. A je to i logické. Galaxy S10 má skvělou kameru, kterou Samsung může v pohodě využít. Navíc se bavíme o telefonech letošního roku, takže není důvod dávat do Notu jinou kameru. Co to tedy znamená? Note 10 bude mít 12 Mpx + širokoúhlá 12 Mpx + teleobjektiv 16 Mpx a natáčení videa až ve 4K při 60 snímcích za sekundu.

U fotoaparátu bude také ToF senzor pro lepší bokeh efekt, což bude možná exkluzivně jen pro Galaxy Note 10 Pro. Navíc by ještě mohla mít Pro verze další 8 megapixelový senzor pro hloubku ostrosti pro lepší portrétní fotky.

Přechod na rychlejší úložiště

Samsung Galaxy Note 10 a Note 10 Pro mají mít i rychlejší úložiště UFS 3.0 a tím pádem i rychlejší zapisování dat. Tím pádem by se telefony vyrovnali úložištěm telefonu OnePlus 7 Pro, které nejnovější úložiště už má. 

Rychlejší úložiště znamená svižnější otevírání aplikací a načítání her. Také by se měl telefon rychleji zapnout, zvládnout zobrazit obrázky a videa ve vyšším rozlišení.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.