Všechny modely Galaxy S20 mají nabídnout 120Hz AMOLED displej Skvělá zpráva

07.01.2020 12:00 / od Honza Nuc
foto:  Samsung foto:  Samsung foto:  Samsung
  • Podle známého leakstera, jež vystupuje pod jménem Ice Universe a zabývá se především úniky Samsungů, má mít chystaná řada Galaxy S20 120Hz displeje.
  • Pokud se informace potvrdí, bude se jednat o vůbec první telefony jihokorejského výrobce s vyšší obnovovací frekvencí než je 60 Hz.

Samsung zřejmě konečně bude následovat další výrobce a navýší u svých telefonů obnovovací frekvenci displeje. Nemá se však jednat o pozvolné navyšování, ale jihokorejský výrobce budou rovnou zdvojnásobovat. Současné Galaxy telefony totiž mají běžných 60 Hz. Chystaná řada telefonů Galaxy S20 by však měla mít dokonce 120Hz displeje, což mají v současnosti především herní telefony.

Docela překvapivý krok, zato však potěšující. U displeje by se měl navíc o něco zmenšit průstřel uprostřed horní strany a navíc by měly být také rámečky daleko užší. Novým displejem tak Samsung překoná ty výrobce, kteří se rozhodli "pouze" (opravdu velké uvozovky) pro 90Hz obnovovací frekvenci.

Obecně má být řada Galaxy S20 co se týče specifikací hodně nadupaná. Uvnitř má být nejnovější Snapdragon 865. Tedy v určitých regionech, jako vždy. V České republice se pravděpodobně dočkáme Exynosu 990. Podpora 5G sítí bude samozřejmostí, ale nebudou chybět ani klasické 4G varianty. Dále na zadní straně nalezneme obdélníkový modul fotoaparátu, v němž má být hlavní 108Mpx objektiv v kombinaci se širokoúhlým objektivem a periskopickým teleobjektivem s pětinásobným optickým zoomem.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.