Vlajkové Redmi se má jmenovat K20 a možná poslouží i jako předloha pro Pocophone F2 Xiaomi mluví o telefonu jako o zabijákovi

15.05.2019 12:10 / od Honza Nuc
/Photos/blog-1891/samsung-g770-galaxy-s10-lite-m_60.jpg
  • Zanedlouho bychom se mohli dočkat nové vlajkové lodě od Xiaomi, které ji vypustí po značkou Redmi
  • Měla by zaujmout výkonem, třemi fotoaparáty a hlavně zcela novým označením vypůjčeným od konkurence

Nadešel čas a my konečně známe jméno nové vlajkové lodě od Redmi, podznačky Xiaomi. Generální manažer firmy Lu Weibing před pár dny oslovil uživatele sociální sítě Weibo, kde se ptal, jak by se mělo zařízení jmenovat. Poté oznámil, že název bude Redmi K20. Podle Weibinga má být nová řada ve znamení výkonných telefonů a písmeno K znamená killer, tedy zabiják. Ono číslo 20 pak vzešlo v podstatě od konkurence. Weibing se totiž vyjádřil, že firma Huawei má skvělý marketing a tímto se Xiaomi snaží zaujmout. V podstatě je to vykrádání názvu P20 nebo P30, což jsou vlajkové modely právě Huawei.

Co už o novém Redmi K20 víme? Bude mít výkonný Snapdragon 855, Full HD+ Amoled displej s úhlopříčkou 6,39 palců a čtečkou otisků prstů v displeji. Navíc nebude v displeji žádný výřez, protože přední 20 megapixelová kamera bude uschovaná v horní straně zařízení, odkud v případě potřeby prostě vyjede nahoru. Ostatní fotoaparáty budou tři - hlavní 48 megapixelový, širokoúhlý 8 megapixelový a teleobjektiv o hodnotě 16 megapixelů. Baterie pak bude o kapacitě 4000 mAh a potěší 27W rychlonabíjení.

Podle spekulací, které se na internetu objevily, by v některých regionech měla být K20 pojmenovaná jako Poco F2, tedy nástupce levného výkonného telefonu Poco F1. To však prozatím není jasné. Co ale jasné je, jsou barvy telefonu, který má být v černé (Carbon Black), modré (Glacier Blue) a červené (Flame Red) variantě.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.