vivo oficiálně ukázal přední stranu lehce menšího X Fold6, jeho ohebný displej má tak upravený poměr stran pro lepší zobrazování obsahu.
Zároveň se telefon v krásné modré barvě vyfotil na veřejnosti a můžeme tak vidět upravený design s třemi fotoaparáty a optikou ZEISS.
Po různých únicích začalo vivo na čínské sociální síti Weibo konečně lákat na představení letošní generace ohebného telefonu. Už je potvrzeno jméno X Fold6 a stejně tak se prezentuje nová verze systému OriginOS 6 Fold. Už podle tohoto jména můžete poznat, že se prostředí trochu více upraví přímo pro ohebné telefony, přičemž dostane telefon konkrétně vylepšený Atomic Workbench multitasking.
Máme rovněž první fotku vnitřního ohebného displeje v porovnání s X Fold5. Rohy telefonu jsou daleko více zaoblené, rámečky o něco tenčí a celý telefon se krapet zmenšil. Je o něco nižší, ale šířka vypadá stejně jako dříve, což lehce mění poměr stran a systém má tak lépe vyplňovat pracovní plochu. Rozhodně ale očividně nebude telefon extra široký ve stylu Huawei Pura X Max, Galaxy Z Fold8 nebo iPhonu Ultra, jak se nedávno říkalo.
Ve finále pak rovněž unikly fotografie na veřejnosti používaného X Fold6. Telefon nemá ani kryt a vidíme tak jasně, že design navazuje na předchozí ročník. Výrazně vystupující modul fotoaparátů má tři objektivy včetně periskopického teleobjektivu, ZEISS optiku a na levé straně má telefon nastavitelné tlačítko, které nepochopitelně chybělo vlajkovému X300 Ultra. A vyloženě nádherná je za mě nová modrá barva, jež opavdu vypadá jako na oficiálních reklamách prezentované moře. Představit se má telefon v Číně ještě tento měsíc, avšak je velice nepravděpodobné, že se dostane na náš trh.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Nastavení cookies: Aby web fungoval, tak jak ho znáte
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.