Víme první poslední o Galaxy Note 20 Ultra. Bude optimalizovaný pro Xbox Co na něj říkáte?

27.07.2020 18:00 / od Honza Nuc
  • Exynos, tři fotoaparáty a optimalizace pro hraní konzolových her. Takový má být chystaný model Galaxy Note 20 Ultra od Samsungu.
  • Víme všechny důležité a podstatné informace.

Uvnitř modelu Galaxy S20 Ultra má být procesor Exynos 990, tedy stejně jako u letošního telefonů Galaxy S20 a Galaxy S20 Ultra. Podle dostupných informací Samsung neplánuje pozměnit procesor. To se má stát až v příštím roce. Čip bude doplněný 12GB operační pamětí a až 256GB vnitřním úložištěm. Dostupný má být prý ale také model s 512GB ROM a samozřejmě rozšiřitelný o micro SD karty. Zařízení poběží na Androidu 10 s nadstavbou One UI 2.5 a co se týče speciálních funkcí, tak bychom se měli dočkat partnerství s technologickým gigantem Microsoft, který integruje do telefonu Galaxy Note 20 Ultra službu Project xCloud přes Xbox Game Pass. To znamená, že v telefonu bude dostupných více než 90 her na Xbox a Note 20 tak bude malou herní konzolí.

Displej má mít zařízení o úhlopříčce 6,9", bude to Dynamic AMOLED panel s poměrem stran 19,3:9 a rozlišením 3200x1440 pixelů a 120Hz obnovovací frekvencí. Okolo displeje budou minimální rámečky a boky panelu budou zaoblené. Rozměry telefonu jsou následující: 164,8 x 77,2 x 8,1 mm. Do těla telefonu se vleze i vylepšený S-Pen. Baterii má mít zařízení o kapacitě 4500 mAh, kterou by měla nabíječka dobít na 50 procent za zhruba 30 minut. Potěší také dual SIM šuplíček a podpora eSIM. Nechybí ani certifikace IP68 a AKG stereo reproduktory.

Co se týče zadních fotoaparátů, máme se dočkat hlavního 108Mpx senzoru se světelností f/1,8 (stejně jako u Galaxy S20 Ultra). Senzor má optickou stabilizaci obrazu a nově ho doplňuje dedikované laserové ostření. Model Galaxy S20 Ultra totiž měl s ostřením problém a Samsung se to snaží vyřešit druhou cestou. Hlavnímu fotoaparátu asistuje 12Mpx širokoúhlý objektiv a 12Mpx periskopický zoom s pětinásobným optickým přiblížením a až 50x Space Zoomem. Vepředu je pak 10Mpx selfie kamera.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.