VIDEO: Vtipálek lepí samolepky sluchátek AirPods na zem a baví se reakcemi lidí Povedený vtípek

20.11.2019 16:56 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • Na internetu je k vidění spoustu zajímavých vtípků, které si lidé vymyslí. Umělec Pablo Rochat si z lidí na ulici vystřelil opravdu zábavným způsobem.
  • Vyrobil si totiž nálepky v podobě sluchátek Apple AirPods, které následně lepil, kam ho jen napadlo. Poté si natočil reakce kolemjdoucích.

"Často vidím lidi, jak ztrácejí jejich AirPods, tak jsem si myslel, že by mohlo být vtipné, kdyby to vypadalo, že lidé ztrácejí AirPods po celém městě a pak sledovat, jestli se je kolemjdoucí pokusí zvednout," vyjádřil se Pablo Rochat pro server Mashable. Nálepky, jež si Rochat sám vyrobil, vypadají navíc opravdu realisticky, takže na první pohled nepoznáte rozdíl od opravdových sluchátek.

Na sociální síti Twitter si díky tomu umělec vysloužil vlnu zájmu. Zveřejnil dokonce videa, ve kterých sluchátka na zem lepí a poté sleduje reakce lidí. Jejich reakce jsou různé. "Někteří lidé jsou tím pobavení, ale několik z nich bylo naštvaných, že jsem si z nich vystřelil," sdělil Rochat.

Vtipálek dokonce na sociální síti sdílel odkaz na sadu nálepek, které si můžete sami stáhnout (odkaz ke stažení zde). Pokud se tak chcete skvěle pobavit, stačí si soubor stáhnout, vytisknout na samolepící papír a začít rozmisťovat na ulicích. A nezapomeňte se pochlubit na sociálních sítích!


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.