VIDEO: Unikly záběry Pixelu 4a i specifikace. Zařízení bude mít Snapdragon 730 Google si opět své produkty nehlídá

11.03.2020 11:48 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • Uniklo video chystaného Pixelu 4a, díky kterému můžeme konečně spatřit, jak má telefon opravdu vypadat.
  • Dozvídáme se také další specifikace telefonu a především to, že ho má pohánět procesor Snapdragon 730.

Jak už tomu u společnosti Google bývá, jejich produkty velice často unikají na světlo světa týdny a měsíce před tím, než je má americký gigant oficiálně představit. Tím samozřejmě máme jasnou představu o tom, jaké zařízení bude, což je fajn. Na druhou stranu ale přicházíme o překvapení na samotném oficiálním představení, ze kterého se nakonec stane nuda, kterou sledujete téměř jen z povinnosti, neboť už všechno podstatné víte. Většinou také čekáte, že Google alespoň ukáže něco navíc, co v únicích nebylo. Většinou se tak neděje a tím pádem celé představení postrádá smysl. Chápu, že úniky jsou fajn, aby nalákaly novináře i širokou veřejnost. Ale čeho je moc, toho je příliš.

Dost už ale stěžování si na to, jak si Google chrání své nepředstavené produkty. Důležité je, že Pixel 4a unikl na novém videu. A opět se potvrzují informace z předešlých úniků, především ohledně designu. Displej má mít úhlopříčku 5,81" s rozlišením Full HD+. Okolo něj jsou poměrně tlusté rámečky, ale zase musím říct, že nijak zvlášť přehnané. Řekl bych, že budou srovnatelné s rámečky u telefonů Apple iPhone 11 či Samsung Galaxy S10e. V levém horním rohu displeje najdeme ještě průstřel s přední kamerkou. Bohužel už nebude mít zobrazovač 90Hz obnovovací frekvenci, ale když uvážíme, že kapacita baterie má být pouze 3080 mAh, rozhodnutí je celkem na místě. 

Co se týče dalších informací, už konečně víme, že uvnitř telefonu bude tepat procesor Qualcomm Snapdragon 730 v kombinaci s 6GB pamětí RAM, což je nárůst oproti 4GB RAM u Pixelu 3a. Předpokládám, že kapacita vnitřní paměti bude začínat na 64 GB, možná se dočkáme i 128GB verze.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.