VIDEO: Rusové vytvořili napodobeninu Cybertrucku za 250 tisíc korun Koupili byste si ho?

27.12.2019 13:24 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Tesla Cybertruck, tedy elektrický automobil s netradičním vzhledem, vzbudil ve světě velký poprask. Není tedy divu, že už se objevila jeho kopie, která vznikla jako projekt ruských YouTuberů.
  • Ti si vzali starý automobil, který předělali na Cybertruck a překvapivě se jim automobil poměrně povedl. Stojí navíc zlomek ceny originálního kusu.

Celou cestu k futuristicky vyhlížejícímu automobilu natočili mladí Rusové a nahráli na YouTube, takže je možné celou přestavbu zhlédnout. Autoři vzali starý ruský vůz Lada, který jednoduše "odstrojili" na samotnou kostru, na kterou poté vytvořili z kovu a skla design Cybertrucku.

Samozřejmě se nejedná o profesionální inženýry a automechaniky, které má k dispozici Elon Musk, takže pár chybiček se vloudilo. Tou nejviditelnější je samozřejmě samotný design, který není tak elegantní jako u originální verze. Nicméně zábavné je, že ruským autorům se nepodařilo vytvořit funkční dveře, takže se do automobilu nastupuje zadní stranou po zvednutí skla. A aby toho nebylo málo, automobil má velké poklice na kola s logem Tesla. Vypadá to celkem vtipně.

Každopádně, automobil je k mání. A za zlomek ceny originálního kusu. Cenovka ruského Cybertrucku nepřesáhne 11 tisíc dolarů, což vychází zhruba na 250 tisíc korun. Elon Musk zato nabízí nejnižší verzi elektrického automobilu za 39 900 dolarů, tedy zhruba 920 tisíc korun. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.