Video odhaluje funkční Galaxy Fold! Viditelná rýhá v ohebném displeji nevypadá moc lákavě... Snad to Samsung do vydání ještě dotáhne k dokonalosti

20.03.2019 14:54 / od Michal Šrajer
/Photos/cover_galaxy_A40.jpg
  • První video pohled na Galaxy Fold z Vietnamu ukazuje výraznou rýhu v displeji Galaxy Fold
  • Ta se má údajně vytvořit už po 10 tisících ohybech 7,3palcového OLED panelu

Ještě více jak měsíc musíme počkat na začátek prodeje ohebného Galaxy Fold, ale jak už tomu v dnešní době bývá, někdo se dostal k telefonu už nyní. Můžeme se tak podávat na video z Vietnamu, díky kterému dostáváme doposud asi ten nejlepší pohled na funkční předprodejní Galaxy Fold ve složeném i rozloženém stavu. Lepší demo nám zatím neposkytl ani samotný Samsung. 


Zařízení vypadá skutečně impozantně a pant se zdá velice pevný, avšak přesto může každého pohled na ohebný displej zarazit. V půlce je totiž zcela zřetelná rýha v místě, kde se ohýbá. Podle posledních zvěstí se prý tato rýha objeví vždy po zhruba 10 tisících ohybech displeje, což je zlomek z výdrže 200 tisíc ohybů, za kterou se Samsung zaručoval. Tento fakt, by tak mohl prý vézt k nabídce Samsungu vyměnit během prvního roku displej zadarmo. Přeci jen bych si osobně nechtěl koupit telefon za více jak 50 tisíc korun, který se mi bude pod rukama běžným používáním deformovat. 

Je možné, že Samsung tento problém vyřeší, ale já tomu už moc nevěřím. Přeci jen můžeme na videu vidět předprodejní kus, jenž se posílá prodejcům na vyzkoušení. Nejedná se tedy o úplný prototyp. Tady se bude spíše už jen ladit nová verze nadstavby One UI 1.2, kterou Galaxy Fold disponuje.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.