VIDEO: Leakster ukázal záběry ohebného telefonu Galaxy Z Flip Konečně reálné video

03.02.2020 14:00 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Samsung už za několik dní představí na akci Unpacked 2020 nová zařízení z řady Galaxy S20 a také ohebný telefon Galaxy Z Flip.
  • Doposud jsme měli k dispozici pouze uniklé rendery. O víkendu však sdílel známý leakster Ben Geskin video, na kterém můžeme telefon vidět v plné kráse.

Abychom věc uvedli na pravou míru. Zřejmě se nejedná o finální produkt, ale o prototyp telefonu. I tak se však jedná o prototyp, který je funkční a jež nám dává jasně znát, jak bude telefon Galaxy Z Flip v reálu vypadat. Ve videu je telefon v dříve uniklé fialové variantě, která nevypadá vůbec špatně. Zařízení je poměrně robustní, což jsem popravdě nečekal. I tak se jedná o hezký kousek. V zavřeném stavu je véčko velké jako průměrná dlaň. Na přední straně můžeme zahlédnou i malý displej zobrazující čas a notifikace a také hlavní duální fotoaparát.

Po otevření se ukáže (zřejmě) 6,7" displej s rozlišením 2636 x 1080 pixelů, který kryje extra tenké sklo. Podle dostupných informací se má jednat o speciální sklíčko, možná lepší plast, který má vydržet daleko více, než v případě prvního Samsungu Galaxy Foldu. Co však můžeme o telefonu říct dál... Uvnitř má tepat starší vlajkový procesor Snapdragon 855 Plus v kombinaci s 8GB RAM a 256GB vnitřním úložištěm. O paměťové kartě si budete muset nechat jen zdát. Stejně tak o 3,5 milimetrovém konektoru pro zapojení sluchátek. Ale ten už u žádného z vlajkových telefonů stejně nečekáte, nebo snad ano?

Samsung Galaxy Z Flip představí jihokorejský výrobce už 11. února. Navzdory zprávám, které se dříve objevily a jež tvrdily, že bude stát telefon zhruba 845 dolarů, bude Galaxy Flip Z nakonec stát možná až 1980 dolarů. To je o více než dvakrát tolik. No nic. Těšili jsme se na dostupnější ohebný telefon, ale Samsung opět nasadil cenu proklatě vysoko. V přepočtu tak můžeme čekat cenu okolo padesáti tisíc korun.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.