Viceprezident Fordu vyzval Tesla Cybertruck na souboj, poté z něj vycouval Prý to byl jen vtip

29.11.2019 15:40 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Elon Musk představil minulý týden nový pick-up Tesla Cybertruck. V prezentaci poté ukázal, že má být Cybertruck lepší než nejprodávanější americký pick-up Ford F-150.
  • Viceprezident projektu Ford-X na Twitteru Muskovi napsal, ať Fordu dá Cybertruck a že udělají vlastní test. Prý se však jednalo o žert.

Viceprezident Fordu X Sundeep Madra v podstatě Muska na Twitteru vyzval na souboj, respektive souboj mezi Cybertruckem a Fordem F-150. Madra Muska vyzval, aby mu poslal jeho nový elektrický pick-up a udělají další test u nich. Elon Musk jen prostě odpověděl, že klidně. Mohlo by to být zajímavé pozorovat, jestli by se s Teslou Ford nějakým způsobem popral, dal by třeba silnější verzi automobilu a podobně.

Společnost Ford se ale nakonec pro server TechCrunch vyjádřila, že se jednalo ze strany Sundeepa Madry pouze o žertík. "Sunnyho tweet měl poukázat na absurdnost videa od Tesly, nic víc. S nejprodávanějším americkým vozem se už 42 let zaměřujeme na naše zákazníky bez ohledu na to, co říkají ostatní. Těšíme se v příštím roce na náš nový hybridní Ford F-150 a poté na elektrický F-150 v příštích letech," vyjádřil se Ford.

Ford prostě společnosti Tesla hodil rukavici, kterou Tesla přijala, ale sám nakonec ze "souboje" vycouval. Možná Elon Musk udělá další testy sám a donutí tak nakonec Ford k opravdové reakci.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.