Více toho samého. Uniklý model Huawei P Smart (2019) je vlastní verzí Honoru 10 Lite Kirin 710 je populárnější, než kdokoli chtěl

26.11.2018 14:00 / od Michal Šrajer
/Photos/IMG_20180816_230237.jpg
  • Huawei se chystá představit za pár týdnu vlastní Honor 10 Lite
  • Telefon má shodný design s mini notchem, Kirin 710, 4 GB RAM či 6,2palcový displej
  • Bohužel nám zůstává stále také microUSB a barvy nejsou tak originální jako u Honoru

Huawei čelí na západních trzích již dlouho problému se svým portfoliem. Spousta telefonů si je velice podobná, a tak se může zdát, že zde máme několik v podstatě stejně vybavených zařízení za podobnou cenu. Do toho se poté ještě přidá Honor, který udělá vlastní verzi těchto telefonů s jen lehce odlišnou cenovkou na najednou máme v kategorii střední třídy klidně i 5 a více podobných telefonů od jednoho tvůrce. 

Nelze se poté divit, že řada lidí má v modelech potom guláš a byť si chtějí koupit zařízení Huawei/Honor a dát výrobci své peníze, tak vlastně ani neví, za co je dát. Huawei ten problém ale očividně zatím netrápím, jelikož dnes unikly fotografie a specifikace Huawei P Smart (2019). Ano, jak jste možná uhodli, jde o verzí nedávno představeného Honoru 10 Lite s logem Huawei. 

Pokud se tedy podíváme na cenovku 6 až 8 tisíc korun, tak zde budeme mít brzy několik paměťových verzí Honoru 8X, Honoru 10 Lite, Huawei Nova 3i a nyní i Huawei P Smart (2019). To nám dává čtyři velice podobné telefony s procesorem Kirin 710 a 4 GB RAM. Dále má mít telefon 6,2palcový Full HD+ displej s miniaturním notchem čistě jen pro přední 24Mpx kamerku. Hlavní fotoaparát poté nabídne 13 Mpx a pro portrétní režim poslouží 2Mpx senzor. Baterie se pyšní kapacitou 3400mAh, a i zde zůstává opět microUSB

Nový Huawei P Smart přijde na trh v černé a modré barvě a již bude mít předinstalovaný Android 9.0 Pie. Škoda, že se nepustil Huawei alespoň do větších experimentů s barvami, jako to udělal Honor. Představit se má v následujících týdnech.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.