Venu Sq jsou parádní levné hodinky od Garminu pro fanoušky Apple Watch Tohle může být hit

23. září 2020
  • Garmin představil chytré hodinky Venu Sq, které nabízejí všechny populární funkce výrobce ve čtvercovém designu.
  • Najdeme zde měření kyslíku v krvy, tepu, GPS, Wi-Fi, čtvercový LCD displej, voděodolnost nebo placení pomocí NFC.
  • Venu Sq stojí v přepoštu s daní hezkých 5,5 tisíc korun, ale je i dražší verze s úložištěm pro offline hudbu.

Garmin si pro nás připravil další chytré hodinky, které jsou tentokrát na první pohled připraveny pro fanoušky čtvercového designu Apple Watch. Osobně mám i já tento styl v oblibě, jelikož na čtvercovém displeji jde daleko snadněji číst veškerý text na obrazovce. Proto vítám dvojici hodinek Venu Sq a Venu Sq Music Edition s otevřenou náručí. Oba modely jsou naprosto stejné, avšak pouze Music Edition má v sobě uložiště pro stahování písniček skrz Spotify, Amazon Music či Deezer. Stáhnout si do hodinek můžete prostřednictvím Wi-Fi prý až 500 skladeb.

Zbytek výbava je však už totožný. Máme zde čtvercový 1,3palcový LCD dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, jenž je krytý Gorilla Glass 3. Pro Garmin tedy nic nového. Vana hodinek je vyrobena z vyztuženého plastu, zatímco kolem displejem najdeme hliník, do nějž je krycí sklo zapuštěno. Rozměry činí 40,6 x 37 x 11,5 mm, přičemž je zde 20mm řemínek s jednoduchým uchycením, díky kterému jej lze snadno vyměnit.

Reklama


Nechybí GPS s podporou GLONASS i GALILEO, monitorování různých sportů, spánku, tepu nebo dokonce i měření kyslíku v krvi, což se dostává postupně do módy u mnohem dražších hodinek. Můžete očekávat zkrátka všechny funkce, které Garmin už dlouho nabízí včetně podpory vlastních aplikací, ciferníků a podobně. Hodinky jsou pochopitelně také voděodolné do 5 ATM, vydrží 6 dní standardního používání a 14 hodin se zapnutou GPS. Nejlepší však je, že zde najdeme NFC platby pomocí Garmin Pay, což je neskutečně návyková funkce. To mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. Jakmile si zvyknete na placení hodinkami, tak už zapomenete i na Google Pay v telefonu.

Garmin Sq jdou do prodeje na vybraných trzích už nyní za 199 dolarů, což nám dává v přepočtu s daní 5,5 tisíce korun. To je za dané funkce a ekosystém Garminu skvělá nabídka. Pokud byste však chtěli Music Edition, připravte si 7 tisíc korun.

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.