Velký únik obrázků Galaxy S10e je tady Buď sbohem S10 Lite

06.02.2019 14:27 / od Michal Šrajer
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • Tak nakonec dostala levnější verze vlajkového Samsungu skutečně označení Galaxy S10e
  • Potvrzují to nové fotky, kde můžeme vidět telefon na živo i na oficiálních renderech
  • Vidět můžeme průstřel displeje, duální foťák i ne moc dobře umístěnou čtečku otisků prstů

Konečně jsme se dočkali. Dnes dostáváme vůbec poprvé pořádné obrázky levného modelu Galaxy S10, který se představí společně s dražšími sourozenci již 20. února. Ještě, než se pustíme do samotného zařízení, tak si ho nejdřív správně pojmenujeme. Nakonec totiž skutečně nepůjde o S10 Lite, ale jak potvrzuje samotný operační systém, tak finální označení je Galaxy S10e

Pokud jde o samotné zařízení, tak vidíme přední stranu s 5,8palcovým displejem a průstřel v horním rohu pro přední kamerku. Ten má přitom zhruba 5 mm v průměru. Zařízení má na živých fotografiích tlustší rámečky než na renderech, ale zase jsou vcelku hezky symetrické, takže třeba brada tolik nebije do očí. Očividně si tedy v tomto ohledu Samsung vypůjčil přístup Applu. Zařízení přitom můžeme vidět v porovnání se ZenFonem 5 a Samsungu působí oproti němu jako velice kompaktní zařízení. 

Na zádech lze poté spatřit duální fotoaparát, zatímco dražší sourozenci vsadí na trojitý. Na levém boku si můžete všimnout zase Bixby tlačítka pod kolébkou hlasitosti a vespod je stále 3,5mm jack. Co mě ovšem nejvíce zaráží je pravý bok zařízení, kde je v zapínacím tlačítku integrována čtečka otisků prstů. Ta je totiž extrémně vysoko a už nyní mohu říct, že odemykání s ní nebude moc pohodlné. Jinak vypadá ovšem telefon velice zajímavě, co myslíte? Teď už jen, aby to nezkazila moc vysoká cena vzhledem k výbavě. Zatím se totiž počítá s cenovkou 20 tisíc korun
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.