Velký příval renderů! Vlajková Motorola Edge+ na nich vypadá fantasticky Nemohu se dočkat

06.03.2020 06:30 / od Michal Šrajer
foto:  Motorola
  • Motorola Edge+ dostává konečně k již známým specifikacím také vysoce kvalitní rendery.
  • Pocházejí od ověřeného zdroje OnLeaks a vidět na nich můžeme velice lákavý design.
  • Výrazně zakřivený displej, extrémně tenké rámečky, podsvícené logo a další netradiční prvky telefonu velice sluší.

Již dlouho jsem se netěšil na nějakou Motorolu tak moc jako na Edge+. Nejen že se Motorola vrátí po několika letech do vlajkového segmentu, ale telefon navíc vypadal od začátku na papíře vždy úžasně. Snapdragon 865 s 5G má doplňovat až 12 GB RAM, velká baterie, a především extrémně zaoblený 90Hz displej ve stylu Mate 30 Pro. To všechno byla však jen slova na papíře, nyní si k nim můžeme konečně doplnit konečně také obrázek a nutno říct, že opravdu krásný obrázek. 

OnLeaks nám přináší opět vysoce kvalitní rendery, na kterých Edge+ dokáže určitě uhranout nejednoho z vás. 6,67palcový displej vypadá se svou téměř 90° křivkou naprosto fantasticky. Hardwarová tlačítka se jen tak tak vešla do tenkých boků. Díky tomu nemá telefon prakticky žádné boční rámečky a stejně tak čelo s bradou jsou velice tenké. Přitažený za vlasy je jako vždy jen přední fotoaparát. Ten bývá na podobných renderech vždy miniaturní, ale ve skutečnosti bude nepochybně o notný kousek větší. 


Co se týče zad s trojitým fotoaparátem, ta už jsou o něco nudnější, ale stejně si cením tří věcí. Zaprvé není design ve stylu Galaxy S20, Honoru View 30 a dalších s obřími moduly fotoaparátů. Zadruhé jsou foťáky očividně výrazně posunuty od horní hrany, což je skvělá zpráva pro širokoúhlý fotoaparát, který bývá často úplně nahoře a snadno tak v záběru překáží prsty. Tady tento problém určitě nebude. A zatřetí nemohu opomenout to podsvícené logo Motoroly. I když bude čtečka otisků prstů v displeji, tak tu stejně má své místo jako v modelu One Zoom a já jen doufám, že se tato designová libůstka stane novým standardem u více Motorol. 

Mimochodem jsou celkem zajímavé také rozměry, které byly zveřejněny ruku v ruce s rendery. Ty činí 161,1 x 71,3 x 9,5 mm, takže je telefon rozměrově velice blízko Galaxy S20+ s pouze jedním velkým rozdílem. Nebo spíše tlustým rozdílem. Motorola Edge+ má být podle všeho o celé 2 mm tlustší, což je opravdu hodně, ale má to mít svůj důvod. Tento telefon má mít totiž podle úniků minimálně 5170mAh baterii. Však jsem v úvodu psal, že na papíře vypadá telefon výborně. 

Ostatně všimli jste si třeba také zajímavého designového prvku, kdy je spodní a horní rám prohnutý směrem dovnitř? A neušel vaší pozornosti přítomný 3,5mm jack? Teď už jen dobré fotoaparáty, zajímavou cenu a máme před sebou černého koně letošního roku. Edge+ by mohl trhem pořádně zamávat. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.