Velice slibně vypadající Motorola G Stylus uniká na nových fotkách Mohl by to být trhák

31.01.2020 11:39 / od Honza Nuc
foto:  Motorola
  • Motorola má už 23. března představit čtyři nové telefony, mezi kterými zřejmě bude Moto G8, G8 Power a vlajkový model Moto Edge+.
  • Dočkat se však máme ještě překvapivého telefonu, kterým bude Motorola G Stylus s dotykovým perem.

Na sociálních sítích se již objevily i první fotografie modelu G Stylus. Můžeme tak alespoň zhodnotit celkový vzhled telefonu. V levém horním rohu je průstřel se 25Mpx selfie kamerkou. Předtím měla průstřel pouze Motorola One Vision a ještě k tomu obrovský, G Stylus bude mít podstatně menší, což vypadá o dost lépe. Okolo displeje, zřejme IPS, jsou poměrně tlusté rámečky a především velká brada. Podle dostupných informací by se ale mělo jednat o telefon, který bude nebude nijak zvlášť drahý a zřejmě se jeho cenovka bude pohybovat okolo šesti tisíc korun.

Mohlo by se tak jednat o zajímavé zařízení, které nabídne i stylus, což by mohla být pro některé uživatele lákavá zpráva. Přece jen, stylus dnes má pouze řada Galaxy Note od Samsungu s cenovkou okolo 25 tisíc korun. V levnějším segmentu by to tak mohl být trhák. Uvidíme.

Co se týče dalších specifikací, měli bychom očekávat 6,36" Full HD+ displej. Na zadní straně telefonu bude čtveřice fotoaparátů, z nichž ten hlavní nabídne 48Mpx senzor. Uvnitř telefonu pak bude tepat procesor Snapdragon 665 v kombinaci se 4GB RAM a 64GB vnitřním úložištěm. Potěší také kapacita baterie, která se má vyšplhat na 5000 mAh a dokonce nabídne 18W rychlonabíjení. V základu už má mít Motorola G Stylus operační systém Android 10.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.