V Tesla můžete nyní hrát dokonce i povedené RPG Stardew Valley Tesla může být skoro už novou herní konzolí

20.12.2019 12:24 / od Michal Šrajer
foto: techarena.cz
  • Automobily Tesla dostávají další velkou hru, s kterou si můžete zkrátit čekaní na nabíjecí stanici.
  • Tentokrát se přidá povedené RPG Stardew Valley, které si tak našlo cestu od PC, přes konzole a telefony až nyní k automobilů.
  • Hra je součástí aktualizace, jenž přidá brzy také preview dlouho plánovaného plně schopného autopilota.

Už delší dobu si mohou majitele automobilů Tesla zkrátit čekaní v autě různými hrami na obřím palubním displeji. V posledním roce tam přišla řada klasických her z Atari, menší hříčky, a dokonce i nezávislý hit Cuphead. Prozatím jsme se tedy dočkali jen jednodušších her a skákaček, které nejsou moc komplexní. Jsou to takové oddechovky, čemuž se nelze divit. Přeci jen pořád hrajete v autě, takže nikdo nečeká nový díl Assassin´s Creed. 

Přeci jen si však nyní Tesla zařídil celkem velký titul – Stardew Valley. Výborné RPG v retro stylu, ve kterém se zhostíte role novopečeného farmáře. Začnete od začátku budovat svůj domek, políčka, upevňovat vztahy se zajímavými postavami z vedlejšího města a možná se jednou i zamilujete a založíte rodinu.  

Základ hratelnosti je však velice jednoduchý. Hra je rozdělena na jednotlivé dny, kdy máte omezený čas udělat nějakou tu práci, zajít do města, možná se zúčastnit nějaké příběhové akce. Pak jdete spát a celý proces se opakuje. Na “zabíjení času” je tedy hra ideální. Nabíjíte auto, za 20 minut zvládnete pár dní ve hře, sklidíte úrodu, koupíte si na farmu psa, začnete randit s místní knihovnicí a ani nevíte jak, máte najednou dobito a pokračujete v cestě.  

Navíc není Stardew Valley návykové a dobře hratelné v krátkých herních seancích, ale je to celkově zkrátka výborná hra, kterou rozhodně osobně doporučuji. Ať už pro PC, konzole, telefony, tablety nebo nyní i pro automobily Tesla. Nikdy bych nevěřil, že něco takové napíšu. Doporučovat RPG hru pro auto je pro mě novinka.  

Hra je součástí nové sváteční aktualizace, která krom ní přinese také preview plného autopilota FSD, na němž Tesla už dlouho pracuje. Nyní tedy dostanou majitelé ochutnávku. Zároveň přijde ještě hra Lost Backgammon a pár dalších novinek, o kterých se Elon na Twitteru už nerozepisoval. Vzhledem k označení “sváteční aktualizace” přijde však update brzy. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.