V Samsungu musí zuřit. Už víme úplně vše o každé verzi Galaxy S10 Specifikace jsou konečně kompletní

13.02.2019 12:45 / od Michal Šrajer
/Photos/zenfone6_kamera.jpg/Photos/zenfone6_kamera_s.jpg
  • Na internet unikly dnes fotky oficiální tabulky specifikací všech verzí Galaxy S10
  • Poslední kusy skládanky jsme tak dali dohromady a přinášíme vám přehled všech dostupných informací

Týden před oficiálním odhalením Galaxy S10 dostáváme konečně bližší informace o fotoaparátech a vůbec celé výbavě zařízení. Foťák by přitom měl být určitě jako vždy jednou z hlavních předností telefonů, takže jsem už velice zvědaví, čím nás Samsung překvapí. Podle uniklých parametrů se totiž základ moc nevylepší.  

Galaxy S10 a S10+ dostanou na zádech tři hlavní fotoaparáty. Hlavní fotoaparát má opět proměnlivou clonu se základem na f/1.5, má 12 Mpx a optickou stabilizaci. Zadruhé je zde 12Mpx teleobjektiv se světelností f/2.4, 2x optickým zoomem, optickou stabilizací a automatickým ostřením. Novinkou je pak pouze 16Mpx širokoúhlý foťák se světelností f/2.2 a fixním zaostřením. Optickou stabilizaci u něj nehledejte. Hlavním předním foťákem je poté 10Mpx snímač se světelností f/1.9, automatickým ostřením a možností natáčení ve 4K. Pouze u Galaxy S10+ jej ale doplňuje rovněž 8Mpx senzor pro rozmazání pozadí.   


To by bylo vše o fotoaparátech, ale lehce se nám pozměnily také jiné parametry telefonů. Galaxy S10+ má 6,3palcový Quad HD+ AMOLED displej krytý Gorilla Glass 6. Nechybí ultrazvuková čtečka v displeji, odemykání obličejem či 4100mAh baterka, což je o 100 mAh větší, než se spekulovalo. Menší Galaxy S10 se liší pouze úhlopříčkou 6,1 palců a 3400mAh baterkou, což je nakonec zase menší, než se čekalo. Nejlevnější Galaxy S10e má poté nakonec jen 5,8palcový Full HD+ displej krytý Gorilla Glass 5. Čtečka otisků je na pravém boku a baterie má 3100 mAh.  

Všechny telefony mají poté bezdrátové nabíjení, certifikaci IP68, stereo reproduktory, dokáží natáčet dvakrát delší slowmotion záběry v 960 FPS s možností výběru zpomalení zpětně, displeje mají dosahovat jasu 800 nitů a procesorem je Exynos 9820.

Pokud jde o varianty, tak zde bude Galaxy S10e v konfiguraci 6/128 GB v bílé, zelené, žluté a černé barvě. Galaxy S10 bude poté ve verzi 6/128 GB a 8/512 GB v bílé, zelené a černé. Stejné barvy bude mít rovněž Galaxy S10+ v konfiguraci 6/128 GB a 8/512 GB. K dispozici bude ovšem také 5G model S10+ s bílými či černými zády z keramiky v konfiguraci 12 GB RAM a 1TB úložiště. O telefonech tedy víme už úplně vše včetně cen a nezbývá než už jen počkat, až Samsung oficiálně rozevře oponu 20. února a budou moct zažít zase spekulace kolem Galaxy Note 10.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • lubinhoracek-před 125 dny

    Jenom 2 násobnej zoom

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.