V prosinci dostanou předplatitelé Xbox With Gold zdarma Dragon Age II A samozřejmě i další tituly

28.11.2018 14:00 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Hlavním tahákem bude tentokrát RPG Dragon Age II od BioWare
  • Dále si budete moci zahrát starší akci z původního Xboxu Mercenaries: Playground of Destruction
  • Nechybí ani něco na přemýšlení v podobě Q.U.B.E. 2 a oddechová adventura Never Alone

Blíží se nám už prosinec, a to pro všechny konzolisty s předplatným online služeb znamená nové hry zdarma. Jako první se každý měsíc hlásí o pozornost Microsoft s nabídkou her pro Xbox One a Xbox 360. Tentokrát však není nabídka podle mě zas taková terno, jak mohla být. Začátkem roku se už totiž blíží vydání nesmírně očekávaného Anthem od BioWare a tak dává smysl, že by na sebe chtěla společnost postupně více upozorňovat a není lepší způsob než rozdáváním her.  

Bohužel nám však Xbox nadělil zdarma ke stažení "jen" Dragon Age II. Jedná se sice o slušné RPG, ale je to už straší hra. Novější díl Dragon Age: Inquisition, který je i tak už 4 roky starý, by se vyjímal mnohem víc, ale co se dá dělat. Alespoň, že verze Dragon Age II pro Xbox One má opravenou řadu chyb a jsou zde i jiné změny, které hru oproti původní Xbox 360 verzi značně vylepšují. Rozhodně si jí tedy stáhněte, zadarmo je to pořád dobrá velice dobrá nabídka.

Druhá hra je poté trochu na přemýšlení. Jedná se o puzzle záležitost z pohledu první osoby Q.U.B.E. 2, v níž se pokusíte uniknout z různých bludišť a pastí. Pokud ale u her přemýšlet nechcete a raději byste prostě něco rozstříleli, tak by mohla zaujmout akce Mercenaries: Playground of Destruction z dílen dnes již uzavřených studií LucasArts a Pandemic. Ve své době šlo o velice dobře hodnocenou hru s otevřeným světem a spoustou destrukce. Je to však opět starší titul. Jde totiž o vůbec první díl série, kterému je již 13 let a zažil svou premiéru na původním Xboxu. 

Prosincovou nabídku pak uzavírá po té spoustě akce klidnější adventura Never Alone. V ní se vtělíte do role malého chlapce s roztomilým zvířecím společníkem. Budete svědky jejich dobrodružství ve sněhem zalité zemi, přičemž dojde na dojemné chvíle i prozkoumávání kultury domorodců Aljašky.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.