Už zase ta sladká ironie. Samsung propagoval fotografické schopnosti Galaxy A9 z iPhonu Twitter přistihne každého při činu

14.12.2018 12:00 / od Michal Šrajer
/Photos/cover_galaxy_A40.jpg
  • Samsungu se děje pravidelně, že během své propagace udělá menší přešlap
  • Jako je třeba zveřejnění tweetu o schopnostech Galaxy A9, pod kterým je napsáno

Mnozí výrobci si často ve svých reklamách utahují nějaký způsobem z Applu. Na svou obranu občas zaútočí i Apple, ale rozhodně se nemusí potýkat s jiným a mnohem trapnějším problém. Všichni si totiž z iPhonů dělají srandu, ale pak při propagaci vlastních produktů přešlápnou a nahrají svému konkurentovi přímo do karet. Zejména Samsung má v poslední době problém s tím, že celebrity placené jako propagátoři jejich produktů je propagují z iPhonů a dnes učinila podobný přešlap i samotná indická divize Samsungu. 

Samsung Mobile India zveřejnil před pár dny na Twitteru, ve kterém se snaží propagovat fotografické schopnosti nového Galaxy A9, byť sami dobře víte z naší recenze, že to není žádná sláva. Háček je v tom, že Twitter automaticky přidává k tweetům z iPhonu nápis “via Twitter for iPhone” a tohoto označení se nelze po zveřejnění příspěvku nijak zbavit. Asi už jste se sami dovtípili, kam tím mířím. Samsung propagoval Galaxy A9 ironicky z iPhonu, přičemž je celá situace vzhledem k indickému trhu ještě vtipnější. Apple tam má totiž skutečně titěrní podíl. 

Tweet byl pochopitelně okamžitě smazán, jakmile na něj bylo upozorněno. Divím se však, že se podobné přešlapy stále dějí. Samsung řešil stejný problém už začátkem roku, dvakrát byl přistižen, jak vydává fotografie ze zrcadlovky za snímky z telefonů, a dokonce i ambasadorka značky byla spatřena v televizi s iPhonem. Po tom všem by člověk řekl, že si dá každý velký pozor, ale očividně to ještě nestačí.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.