Už víte, jak by se měly jmenovat letošní iPhony? My ano Čeká vás menší překvapení

14.08.2019 16:28 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Letošní iPhony nemají dle důvěryhodných zdrojů nést římské číslování.
  • Namísto toho má nástupce nejnižšího iPhonu XR dostat jméno iPhone 11 a tvořit tak základ řady.
  • Vyšší OLED modely mají dostat k číslu také označení Pro.

Ještě nedávno by člověk řekl, že jména iPhonů nebudou nikdy velkým otazníkem. Jednou se zvýší číslo, pak se přidá S, pak se zase zvětší o jednu číslo, a tak pořád dokola. Výroční iPhone X však tento zvyk změnil a po loňských iPhonech XS a XR se čekalo, že pravděpodobně zůstaneme u římského číslování, ale nakonec se dočkáme údajně větší změny, než jsme mohli čekat.

Nové informace přicházejí s časem ověřených zdrojů, které nám přinášely spolehlivé informace o iPhonech již v předchozích letech. Samozřejmě tedy není nic na 100 % jisté, ale vzhledem k historii bychom měli brát nové informace s notnou dávkou věrohodnosti.

Podle těchto zdrojů letos Apple opět upustí od římský číslic a vrátí se zpět. Základní iPhone se tedy má letos jmenovat zkrátka iPhone 11. Co je ovšem zajímavější, tak toto jméno má nést přímý nástupce iPhonu XR. Tím pádem dostane ten nejlevnější a nejnižší model s 6,1palcovým LCD displejem povýšení na základní iPhone celé řady a všechny OLED modely budou upgradem, o čemž svědčí i jména. Už nebude základní iPhone a jeho větší či levnější verze. Bude iPhone a jeho dvě lepší verze.

Apple má naskočit na “profesionální” vlnu, a tak se má menší 5,8palcový OLED model jmenovat iPhone 11 Pro, zatímco větší 6,5palcový kousek má nést těžkopádné označení iPhone 11 Pro Max. To bude patrně to nejdelší jméno, jaké kdy jablečný telefon měl. Osobně bych radši viděl iPhone XI, ale ten by přinesl problémy příští rok, kdy bychom museli dostat guláš písmen v podobě iPhonu XIS. V konečném důsledku by tedy udělal Apple dobře, kdyby jmenování opět změnil, ale stejně nebude vypadat nápis iPhone 10 Pro Max na krabičce moc dobře. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.