Už stahujete? Honor 20 a View 20 dostávají aktualizaci na Android 10 s Magic UI 3.0 Všechny letošní vlajky jsou první na řadě

18.11.2019 07:00 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Mateřský Huawei už začal pro své vlajkové lodě vydávat EMUI 10 s Androidem 10 a nyní je na řadě také Honor.
  • Přejmenované Magic UI 3.0 dostává již nyní Honor 20, Honor 20 Pro a Honor View 20.
  • Upozorňuji, že aktualizace se jako vždy uvolňuje po vlnách pomalu do všech zařízeních a zemích postupně.

I dceřiný Honor bohužel doplácí na obchodní válku mezi Amerikou a Huawei, co se nových zařízení týče. Jak ovšem často opakujeme, současná zařízení mají podporu zaručenou a vyplatí se je tak i nadále kupovat třeba nyní v super Black Friday slevách, kdy stojí Honor 20 jen necelých 8 tisíc korun. Ostatně se o záruce podpory můžeme dnes přesvědčit sami, podle všeho se totiž začala rozšiřovat aktualizace na Magic UI 3.0

Jedná se o přejmenovanou nadstavbu EMUI 10, která už našla svůj domov na zařízeních Huawei P30 a Mate 20 Pro. Nyní se dostává vylepšená nadstavba silně inspirovaná One UI od Samsungu společně s Androidem 10 také na první zařízení od Honoru. Konkrétně hlásí aktualizace zatím uživatelé letošních vlajek – Honor 20, Honor 20 Pro a Honor View 20. Za to zasluž Honor pochvalu, jelikož aktualizuje rovnou všechny své nejvyšší telefony najednou a relativně rychle. Rozhodně rychleji než dříve.

Jako vždy však upozorním, abyste se nedivili, pokud aktualizace ještě nedorazila na vaše zařízení. Výrobce uvolňuje update po vlnách. To znamená, že se dostává postupně v průběhu několika týdnů na více a více zařízení z různých zemí. Byť je tedy už aktualizace někde k dispozici, vy si můžete ještě počkat. Tak už to chodí. Pokud byste chtěli ale přeci jen telefon trochu popostrčit, můžete zkusit změnit lokaci v aplikaci HiCare na zemi, ve které je už Magic UI 3.0 dostupné a vynutit aktualizaci manuálněDiskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • bukajresif@gmail.com-21. listopad 2019

    Vyplatí se vůbec kupovat honor? Vzhledem k aféře? Jistě Pro verze je skvělá,aktuálně s cenou kolem 10tisic by se mohla vyplatit ,ale jak dál s podporou?

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.