Už máme jasno. Galaxy Note 10 opět uniká v celé své kráse Bude mít naštěstí hranatější design

06.06.2019 11:44 / od Honza Nuc
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Obě verze Samsungu Galaxy Note 10 jsou už pomalu za dveřmi a my už v podstatě známe jejich podobu
  • O další render se podělil známý leakster OnLeaks ve spolupráci s webem 91Mobiles

Nové modely Galaxy Note 10 mají mít letos hodně hranatý design. A mně osobně se hranatější vzhled líbí daleko více a jsem rád, že Samsung pomalu ale jistě opouští zaoblené hrany. Dokonce by u Notu 10 měla být spodní a vrchní hrana zařízení "useklá", podobně jako třeba u Huawei P30 Pro. 

Co se týče displeje, ten bude u menší verze 6,3" AMOLED a u verze Pro 6,75" taktéž AMOLED. Obě verze mají mít čtečku otisků prstů v displeji a úzké rámečky okolo. Celistvost displeje naruší akorát průstřel s kamerkou uprostřed horní strany. Je to vůbec poprvé, co Samsung umístí průstřel na takové místo. Selfie kamera v průstřelu bude 10 megapixelová.

Pokud se ještě podíváme na boky telefonu, tak na spodní straně je USB-C konektor pro nabíjení a samozřejmě ikonický S Pen. Levou stranu zabrala ovládací tlačítka hlasitosti a zamykací tlačítko. Tentokrát u Notu 10 nebude 3,5 mm jack pro poslech hudby, na což nejsme u řady Note vůbec zvyklí. Na druhou stranu zde nebude ani tlačítko pro asistenta Bixby, což ani moc nevadí. Na horní straně má být ještě infračervený port.

Na zadní straně u menšího telefonu Note budou tři fotoaparáty - hlavní 12 megapixelový, druhý 12 megapixelový dvojnásobný teleobjektiv a super širokoúhlý 16 megapixelový objektiv. Samozřejmě nebude chybět LED blesk, ale tentokrát vedle fotoaparátů neuvidíme monitor tepové frekvence, který byl v Notech od roku 2014. Verze Pro by měla mít ještě jeden foto senzor navíc.

Představení Galaxy Note 10 můžeme očekávat v první polovině srpna a předobjednávky by měly odstartovat ihned po samotném představení. Nové Noty 10 dostanou na americkém trhu procesor Snapdragon 855 a na evropském Exynos 9820. Samozřejmě bude k dispozici i 5G varianta obou verzí.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.