Už je po problému? Opravený Galaxy Fold má jít do prodeje v září Snad už bez potíží

25.07.2019 11:54 / od Honza Nuc
/Photos/blog-1576/huawei-mate-30-pro-m_01.jpg
  • Samsung Galaxy Fold dorazí na trh už v září po sérii testů a vylepšení, aby se neopakovala situace z dubna letošního roku.
  • Galaxy Fold totiž některým recenzentům přestával fungovat a Samsung tak pozdržel i rozesílání samotných předobjednávek.

Dubnový problém (psali jsme zde) byl pro Samsung nemilou zprávou a uvedení na trh prvního ohebného telefonu tak musela firma odložit a začít šetřit příčiny problému. Podle nejnovějších informací Samsung pracoval na vylepšení designu a konstrukce. Někteří recenzenti dříve odlepili z displeje Galaxy Foldu ochrannou vrstvu (folii), která nebyla nalepena až do okrajů a měla za úkol zajistit funkčnost displeje. To se nyní změnilo a Samsung folii rozšířil až do samotných okrajů zařízení. Zároveň je zpevněná horní a spodní část pantu přidanými ochrannými kryty, prostor mezi pantem a tělem telefonu se změnšil a nakonec - pod displej Infinity Flex přidal Samsung další kovové vrstvy pro zvýšení ochrany.

"Všichni v Samsungu oceňujeme podporu a trpělivost, které se nám od fanoušků telefonů Galaxy na celém světě dostalo. Vývoj telefonu Galaxy Fold zabral mnoho času a jsme hrdí na to, že se o něj můžeme podělit se světem a těšíme se, až jej nabídneme spotřebitelům," vyjádřila se společnost Samsung.


Teď nezbývá než doufat, že ona zmíněná vylepšení opravdu telefonu pomohou a Samsung nebude muset řešit žádné větší problémy. Je potřeba ale zmínit, že už to Samsung nebude mít tak jednoduché. Spekuluje se, že by Huawei mohlo vydat svůj ohebný telefon Mate X ještě před Samsungem, takže by na sebe mohl vzít pozornost on. A přece jen, v tomto směru už Samsung trošku promarnil ten WOW efekt a o Galaxy Fold už možná nebude tolik zájem. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.