Ups. Ani ředitel Xiaomi neodolal a používá iPhone od Applu MIUI mu asi nevyhovuje

15. květen 2020
1 min.
2
0
1
foto:  Xiaomi
  • Influenceři a celebrity jsou často amabasadory různých mobilních výrobců, kteří jim platí za propagaci jejich produktů.
  • Mnohokrát se již ale stalo, že zmíněné osoby namísto telefonu daného výrobce využívají jiné zařízení, v mnoha případech iPhone.
  • Že se podobná situace stane i řediteli čínského Xiaomi by ale asi nikdo nečekal.

Lei Jun, ředitel Xiaomi, na čínské sociální síti Weibo sdílel příspěvek, u kterého síť napsala, že ho uživatel sdílel pomocí aplikace pro iPhone. Uživatelé sociální sítě, a především fanoušci Xiaomi, si samozřejmě takového "detailu" všimli a začali na to upozorňovat. Začali se ptát, jak je možné, že ředitel Xiaomi nepoužívá jejich telefon a namísto toho využívá jablečný telefon. Situaci se snažil zachránit Pan Jiutang z Xiaomi, který se vyjádřil, že dává smysl, aby Lei Jun zkoušel i další telefony, aby zjistil, co nabízí konkurence, avšak iPhone SE určitě nezkoušel a zkoušel by jeden z iPhonů 11 tak dlouho po vydání?

Reklama

To je samozřejmě pravda, ale přece jen pro sociální sítě a další věci by i tak zřejmě používal svůj hlavní telefon - Xiaomi. Pokud by tedy takový měl, že ano. Už tedy asi můžete tušit, odkud by se mohla brát snaha napodobňovat v nadstavbě MIUI tolik systém iOS. Poslední verze MIUI 12 dokonce přebírá opět daleko více prvků z iPhonů, než kdykoliv předtím, o čemž se můžete přesvědčit v našem článku.

Osobně mi popravdě nevadí, že by ředitel Xiaomi využíval jako svůj hlavní telefon iPhone. Je mi to asi jedno. Celkově by ale měl Lei Jun reprezentovat společnost jejími vlastními telefony, na což by si měl dávat pozor. Jak pak máte věřit společnosti, jejíž představitelé nepoužívají její mobilní telefony a další zařízení. 


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • Jay Jiří Ptáčník-15. květen 2020

    testuje prostředí beta, na Weibo byla označena Beta verze IOSu

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.